Wieczorek Klas Trzecich
Data: 03-05-2013 o godz. 12:55:33
Temat: Uroczystości szkolne


    Wieczorek pożegnalny trzecioklasistów odbył się 27.04.13r. Zgodnie z tradycją uczniowie najpierw zatańczyli poloneza. Poprowadzili go:  Pan Dyrektor z Emilią Zagaj, Pani Dyrektor z Dominikiem Sobczyńskim, a Pan Stanisław Bilski z Natalią Kozłowską. Po czym mogliśmy wysłuchać piosenki ,,Pędzą sanie’’ wykonanej przez Bartłomieja Krawczyka na akordeonie.
  


Następnie odbyła się krótka część artystyczna przygotowana przez Panie: Krystynę Wierzbicką i Sylwię Woszczyk. Tematem przewodnim była Moda szkolna. "Imprezę" w formie pokazu mody niczym z Mediolanu poprowadzili: Paulina Oraczewska i Dominik Sobczyński. Modelami byli:
-Luzak- Aleksander Socha,

- Hip-Hopowiec- Weronika Amster

-Pretty Women ‘’Perła naszej szkoły”- Natalia Kozłowska

-Kujon- Dominika Bednarek,

-Metal i Internauta- Karolina Wróblewska i Damian Galanciak

-Fotografowie- Klaudia Kowalska i Cezary Bińkiewicz.

    Uczennice Emilia Zagaj oraz Ewa Ziemba zajęły się obsługą muzyki podczas występu.

Można powiedzieć, że uczniowie po przejściu na korytarze i zajęciu miejsc poczuli atmosferę Wieczorka.  Choć na początku było ‘’sztywno’’, później bardzo się nam podobało .  Wszyscy cierpliwie poczekali na ciepłe danie, o którego smaku potem polemizowali… Po degustacji   prawie każdy ruszył tańczyć do godziny 23.30. Z pewnością był to udany wieczór ;) Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1523