Eliminacje do kolejnego etapu Coca Cola Cup dziewcząt!
Data: 30-04-2013 o godz. 16:30:03
Temat: Sport


 
    W piątek 26 kwietnia w Chynowie na Orliku odbyły się eliminacje do kolejnego etapu rundy 2. Fazy Grupowej Coca Cola Cup naszych dziewcząt z Błędowa. Przeciwnikami były dziewczęta z Publicznego Gimnazjum z Głowaczowa, z Gimnazjum nr 11 z Warszawy i z Publicznego Gimnazjum nr. 42b z Chynowa (gospodarze).
 


      Pierwszy mecz to pojedynek Błędowa z Głowaczowem. 
Mecz był bardzo wyrównany. Na twarzach naszych dziewczyn widać było ogromny stres. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 0:0. Druga połowa meczu była bardziej zacięta. Drużyna z Błędowa miała bardzo dużo akcji w polu karnym. Chwila nieuwagi naszych dziewcząt sprawiła drużynie z Głowaczowa idealną okazję do strzelenia bramki. Nasza drużyna podłamała się nieco i tym sposobem Głowaczów wypracował sobie kolejną bramkę. Mecz zakończył się 2:0 dla Głowaczowa.
 
      Drugi mecz to pojedynek gospodarzy z Warszawą. Mecz zakończyl sie remisem 2:2.
      Trzeci mecz został rozegrany pomiędzy Głowaczowem, a Warszawą. Pojedynek zakończył się wynikiem 4:0 dla Głowaczowa.
      Czwartym meczem było spotkaniem Błędowa z Chynowem. 
Gospodarze  grali pewnie i bardzo spokojnie. Chynów miał kilka dobrych celów na bramkę, lecz nie udało się żadnej zdobyć po wspaniałej obronie naszej bramkarki Karoliny Banasiewicz. Warto wspomnieć o naszej niezawodnej Oli, która strzeliła dla Błędowa dwie bramki w tym meczu. Zakończył się on wynikiem 2:0 dla Błędowa.
      Piąty mecz to pojedynek naszych perełek z Warszawą. Nasze dziewczyny bardzo dobrze grały w polu karnym, by nie stracić ani jednego gola, ponieważ przegrana nie dawałaby im szans na automatyczny awans do kolejnej rundy Coca-Coli Cup. Wynik zakończył się remisem 0:0 i tym samym nasze dziewczęta awansowały! :)
       Szóstym i ostatnim meczem, który został rozegrany był pojedynek 
Głowaczowa z Chynowem. Gospodynie pewne, że nie mają już żadnych szans, grały bardzo spokojnie. Głowaczów strzelił bramkę, ale zaraz po tym zdarzeniu również ją stracił. W tym meczu padły jeszcze 3 gole dla Głowaczowa. Mecz zakończył się wynikiem 4:1. 


W ten oto sposób naszę dziewczęta z Błędowa, jak i z Głowaczowa awansowały do kolejnych rozgrywek Coca-Coli Cup Polska! 

Skład:
Ola Wojewódzka
Karolina Banasiewicz
Weronika Amster
Klaudia Szymańska
Klaudia Krajewska
Wiktoria Kozłowska
Kinga Kowalska
Estera Sitkowska
Iza Pietrzak
Teresa Zielińska

Zyczymy dalszych sukcesów i trzymamy kciuki! :)


Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1518