Finał powiatowy chłopców w piłkę nożną!
Data: 19-04-2013 o godz. 20:19:33
Temat: Sport


   19 kwietnia nasi chłopcy znów pojechali do Chynowa. Tym razem brali oni udział w finale powiatowym w piłce nożnej. Przeciwnikami byli gimnazjum z Chynowa (jako gospodarze) i gimnazjum z Goszczyna...


   Pierwszy mecz to pojedynek między Chynowem a Błędowem. Gra była bardzo zacięta i to gospodarze pokazali się z dużo lepszej strony. Po kilku minutach gry prowadzili już 3:0! Jednak, do końca pierwszej połowy Dominik Sobczyński strzelił dwie bramki. Gra naszych chłopców pozostawiała wiele do życzenia. W drugiej połowie kolejne bramki dla naszego zespołu strzelali Kamili Błoński i Przemek Pariaszewski. Na sam koniec spotkania gospodarze odpowiedzieli jeszcze jedną bramką. Mecz zakończył się szczęśliwym zwycięstwem naszych chłopców 5:4. 

  Drugi mecz to pojedynek pomiędzy Chynowem a Goszczynem. Gospodarze pewni, że nie mają już żadnych szans, grali bardzo spokojnie. Chynów strzelił bramkę, ale zaraz po tym zdarzeniu również ją stracił. W tym meczu padł również gol samobójczy strzelony przez piłkarza z Goszczyna. Mecz zakończył się wynikiem 4:1.

   Ostatni mecz to pojedynek naszych chłopców z Goszczynem. Przebiegał on bardzo powoli i spokojnie. Po pierwszej połowie było tylko 1:0 dla naszych zawodników. W drugiej połowie celność podań i strzałów była dużo lepsza. Gole strzelali: Przemek Pariaszewski, Damian Galanciak i Dominik Sobczyński. Mecz zakończył się wynikiem 7:1.

   W ten oto sposób nasi chłopcy zdobyli upragnione mistrzostwo powiatu!

Skład:
Olek Socha - bramkarz
Dominik Sobczyński - kapitan
Kamil Szymański
Kamil Błoński
Przemek Pariaszewski
Damian Galanciak
Olek Gołębiowski
Dominik Bińkiewicz 
Darek Cyranowicz


Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1516