Pierwszy mecz finałowy!
Data: 05-03-2013 o godz. 17:03:54

W dniu 01.03.13 (piątek) na 8 godzinie lekcyjnej odbył się pierwszy mecz finałowy o Puchar Dyrektora Szkoły. Przeciwko sobie stanęły klasy 3c i 2c...

Mecz rozpoczęła ze spokojem 2c. Chwilę potem 3c odebrała piłkę przeciwnikowi i oddała strzał na bramkę, lecz tylko trafiła tylko w siatkę. Po kontrze, którą wyprowadził Przemek i po wystawieniu Adrianowi piłki do pustej bramki wynik zmienił się na 1:0 dla 2c. Następnie Łukasz Bobrowski oddał strzał, lecz uderzył zbyt mocno i piłka przeleciała nad bramką. Następna akcja należała do 2c i znów padł GOOL!!! Strzelcem bramki Adrian. W końcówce pierwszej połowy Adrian wystawił piłkę Przemkowi i padła 3 bramka. Teraz chwila odpoczynku i rozpoczęła się druga połowa.
   3c była bardzo zdeterminowana, aby strzelić bramkę, lecz niestety nie wychodziło im to. Kiedy posiadali rzut rożny, zakończyli go niecelnym strzałem. Po kolejnej kontrze Adrian zdobył bramkę i punktacja zmieniła się na 4:0. 3c, dosyć już zmęczona i zawiedziona, lekko odpuściła. Chwilę potem Kamil Latoszek dostał 2 minuty przerwy za brutalny faul na Adrianie. Potem dwie bramki strzelił jeszcze Przemek i 2c wygrała 6:0 z 3c.