Zwycięstwo naszych chłopców z Wilkowem! - zawody w siatkówkę
Data: 17-02-2013 o godz. 11:47:50

16 lutego w naszym gimnazjum odbyły się zawody w siatkówkę. Naszym przeciwnikiem byli uczniowie z gimnazjum z Wilkowa. Była to bardzo zacięta rywalizacja...

O godzinie 9:25 na boisko wbiegli nasi chłopcy. Na ich twarzach, jak i na twarzach przeciwników, było widać zdenerwowanie. Mecz zaczął się bardzo spokojnie, ale już po kilku minutach Wilków miał sporą przewagę. Mimo, iż wszyscy sugerowali naszym "siatkarzom" pewne zwycięstwo, szanse na wygraną wyrównały się. Niestety pierwszy set zakończył się 25:19 dla Wilkowa.
   W drugim secie kondycja naszych zawodników polepszyła się. Nasi chłopcy, zauważając iż nie będzie tak łatwo wygrać wzięli się w garść. Pan Piotr Lange, trener naszej drużyny, cały czas wspierał naszych i trzymał za nich kciuki. Drugi set zakończył się 25:13 dla Błędowa.
   Trzeci set zaczął się wyśmienicie dla naszych, bo po kilku bardzo udanych akcjach mieli już znaczną przewagę. Pojedynek zakończył się wynikiem 25:14, przynosząc naszym chłopcom zwycięstwo z wynikiem 2:1 w setach. Na koniec chłopcy z przeciwnikami podali sobie ręce, tym samym dziękując im za godną i zaciętą rywalizację.
   A już 23 lutego zarówno drużyna chłopców, jak i dziewcząt pod dowództwem naszego trenera Piotra Lange zmierzą się na wyjeździe z Mogielnicą. Trzymamy za nich kciuki i życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji. :)