Wycieczka klas trzecich
Data: 20-01-2013 o godz. 10:56:38
Temat: Wycieczki


        Dnia 18 stycznia 2013 roku uczniowie klas trzecich wybrali się na wycieczkę do stolicy. Muzeum Narodowe i dzieło Jana Matejki "Bitwa pod Grunwaldem", to tylko jedna z atrakcji wyjazdu...O godzinie 8 trzeciokla¶i¶ci siedzieli już w autokarze, opiekunowie (p. Sylwia Woszczyk, p. Krystyna Wierzbicka i p. Piotr Lange) sprawdzili obecno¶ć, a o godzinie 8.15 ruszyli¶my do Warszawy.
Pierwszym punktem wycieczki było Muzeum Narodowe, gdzie zostali¶my podzieleni na dwie grupy. Każda z grup odbyła inn± lekcję muzealn±. Wszyscy zobaczyli¶my dużo pięknych dzieł sztuki, o których do tej pory słyszeli¶my tylko na lekcjach,  lub ogl±dali¶my je w Internecie. Największe wrażenie wywarła na nas "Bitwa pod Grunwaldem" Jana Matejki.
Po zwiedzeniu muzeum udali¶my się do Galerii Mokotów, gdzie mieli¶my godzinę czasu wolnego. O 13.05 zebrali¶my się przed kinem i udali¶my się na film pt. "Bejbi Blues". Film wywarł na nas do¶ć spore wrażenie. Były momenty zabawne, jednak cały film niósł do¶ć głębokie przesłanie. Każdy mógł go zrozumieć na swój sposób.
 
O godzinie 17 byli¶my już w Błędowie. Wycieczka bardzo nam się podobała i stwierdzili¶my jednogło¶nie, że chcemy takich więcej.Bardzo dziękujemy nauczycielom za trud włożony w organizacje tego wyjazdu. 


Artykuł jest z Zespół Szkół w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1473