Kolejne rozgrywki klasowe !!!
Data: 19-11-2012 o godz. 20:23:46

19.11.12 (poniedziałek) została rozegrana następna kolejka w piłkę nożna o Puchar Dyrektora Szkoły.

Dzisiaj IIIa podjęła Ia.

Początkowo IIIa rozgrywała piłkę co przyniosło im bramkę. Następnie Ia miała rzut wolny z przed pola karnego. Uderzenie było prosto w mur IIIa. Potem cały czas strzelała IIIa, co przyniosło im wynik końcowy 5:0.
       Bramki wbili: Kamil Błoński 2x, Damian Krzewicki 1x, Damian Galanciak 1x, Kamil Szymański 1x.

Następny mecz IIc vs. IIIb.

Mecz był wyrównany, jako pierwszy strzelił Aleksander Socha. Po czym IIc otrząsnęła się i trafiła bramkę na 1:1. Po kontrze Przemek dograł do Adama, dzięki tej akcji trafił piękną bramkę na 2:1. Chwile potem znowu Olek strzelił gola. Chwila spokoju- przerwa. II połowa rozpoczęła się i piłkę rozgrywała IIIb, po jej błędzie Przemek strzelił bramkę na 3:2. Potem Sebastian wyrównał wynik na 3:3.
       W końcowej fazie mecz zakończył się remisem.