IIc gromi IIa
Data: 27-10-2012 o godz. 17:46:18

W dniu 26.10.12 (piątek) odbył się następny mecz o Puchar Dyrektora Szkoły.

W tym dniu zagrała IIc przeciwko IIa. Początek meczu był wyrównany, drużyny cały czas atakowały.

Pierwszego gola strzelił Przemysław Pariaszewski (IIc) po bezpośrednim strzale na bramkę z rzutu wolnego. Bramkarz IIa był bez szans i po dwóch minutach zakończyła się pierwsza połowa z wynikiem 1:0 dla IIc. Kilka chwil oddechu i rozpoczęła się druga połowa. Po kontrataku Przemysław Pariaszewski strzelił 2 bramkę. Po stracie gola IIa znów popełniła błąd i Przemek wykorzystał następną sytuację i strzelił na 3:0. Chwile potem IIa zrobiła akcję, z której udało im się zrobić rzut rożny.

Po złym wykonaniu rożnego przez Dariusza Cyranowicza (IIa) Adam Podsiadły (IIc) przejął piłkę i podał do Adriana Krawczyka, który wykorzystał sytuację i poprawił wynik na 4:0. Za chwilę piłkę znowu przejęła IIc i Adam Podsiadły strzeliła bramkę na 5:0. Daniel Jerka(IIa) próbował okiwać Przemka co mu się nie udało, a on okiwał z łatwością bramkarza i podwyższył wynik na 6:0.

W ostatniej minucie kontrowała IIc, przez podanie Przemka, Bartłomiej Tworek ustanowił wynik na 7 :0.

Mecz zakończył się zwycięstwem 7:0 dla IIc. Dzięki tej wygranej klasa IIc zapewniła sobie awans do półfinałów.