Próbna ewakuacja
Data: 05-10-2012 o godz. 18:50:14
Temat: Publikacje


   Dnia 4 października w naszej szkole odbyła się próbna ewakuacja. Miała ona miejsce na 5 lekcji, gdy uczniowie pilnie się uczyli.

Pan dyrektor oraz strażak obserwowali jak uczniowie radzą sobie w takiej sytuacji.


Wszystkie klasy zebrały się na boisku szkolnym gdzie została sprawdzona lista, aby upewnić się czy każdy dotarł na miejsce zbiórki.
Wyjście ze szkoły zajęło nam ok. 2 minut, a dotarcie na boisko ok. 4 minut. Dla nie których było to wielkie przeżycie, a do tego pierwsza ewakuacja w naszej szkole. Na szczęście to była tylko próba i jesteśmy przekonani iż w przypadku prawdziwego alarmu wszystko przebiegłoby troszkę sprawniej, ale mamy nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby.
Po całej operacji obserwujący nas strażak pochwalił przebieg ewakuacji, a komisja wyborcza ogłosiła wynik wyborów do Samorządu Uczniowskiego.

Nowy przewodniczący - Dominik obiecał, że nas nie zawiedzie, podziękował - wygłosił krótkie przemówienie. Po ogłoszeniu wyników i ewakuacji, Pan dyrektor wręczył nagrodę dla Gabysi Nowocin za osiągnięcie w konkursie o Piotrze Skardze, po czym wróciliśmy do klas. :)Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1408