Racibórz pokonana
Data: 28-09-2012 o godz. 20:13:49

Piłkarki Unii Racibórz uległy w 1/16 finału Ligi Mistrzyń VfL1 Wolfsburg 1:5. Rewanż odbędzie się w Niemczech...

W pierwszej połowie został oddany jedynie jeden celny strzał - gola w 22 minucie strzeliła Martina Mueller dla Wolfsburgu, w drugiej zaś zawodniczki niemieckiego klubu umieściły w naszej bramce piłkę czterokrotnie, a nasz zespół raz (gol Glorii Okoro Chinasy). Trener Trawiński zapowiadał, że Raciborzanki zagrają ten mecz ofensywnie. Niestety pozwoliło im to strzelić tylko jednego gola w całym meczu. Wysoka porażka na własnym stadionie zawiodła oczekiwania trenera, piłkarek oraz kibiców. Zawodniczki mistrza Polski nie mają zamiaru się poddawać w dążeniach do tego, aby kobiety w Polsce angażowały się w tą grę. Miejmy nadzieję, że 4 października w Wolfsburgu pokażą charakter i tzw. ''pazur''. Trzymajmy za nie kciuki, bo naprawdę warto.