GŁOSUJ NA NATALIĘ!
Data: 25-09-2012 o godz. 20:28:54
Temat: Samorząd


Natalia Kozłowska IIIa. Pewnie zastanawiacie się, czy warto na nią głosować? Otóż tak Natalia jest najlepsza! To osoba idealna na to stanowisko- potrafi walczyć o swoje i jest osobą władczą. Od najmłodszych lat, była przewodniczącą w klasie. Obiecała to, co może zorganizować.
Oczywiście, możecie przychodzić do nas z pomysłem zorganizowania czegoś w szkolePomysł naprawienia sprzętu fizycznego, to z pewnością idealna propozycja, szkoda tylko, że Pani od fizyki, wspomniała o tym, na pierwszych lekcjach. Gdyby jednak o tym nie powiedziała z pewnością, byłby to świetny pomysł!

Oto pomysły Natalii i jej sztabu na reformy w szkole:
-Zrobić konkurs pt. ,,kolorowy dzień". Polega on na tym, że wszystkie klasy zakładają raz w miesiącu bluzki tego samego koloru. Ta klasa, która najwięcej razy będzie przebrana, otrzyma nagrodę.
-Wszyscy wiemy, że przed lanym poniedziałkiem jest wszędzie mokro, więc... proponujemy zrobić specjalny dzień, w którym poświęcimy godzinę na polewanie się wodą (np. na boisku szkolnym) w specjalnych ubraniach.
-Konkursy międzyszkolne! Proponujemy konkursy: literackie, sportowe, sudoku i muzyczne.
-W Dniu Nauczyciela, fajnie byłoby zaprezentować swoją klasę piosenką, wierszem itp.
-Natalia i jej sztab wyborczy chcieliby zadbać o rozwój kultury w naszej szkole, poprzez organizowanie większej ilości wycieczek do teatru!                        
-Często w szkole są organizowane wycieczki do kina. A co z basenem?! My chcielibyśmy chociaż jedną.
-Coś dla dziewczyn- spotkanie z KOSMETYCZKĄ lub FRYZJERKĄ! Wiemy jak trudno zadbać o cerę i włosy w tym wieku. One nam pomogą!
-Zakupić dodatkowy sprzęt na siłownię.
-Dodać do asortymentu sklepiku jogurty i słodkie bułki!
-Wiemy, że nie obiecywaliśmy "szczęśliwego numerka" ale jeśli wybierzecie Natalię, postaramy się, aby Dyrektor zgodził się na to


ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA DEBATĘ MIĘDZY KANDYDATAMI!   

           


                  GŁOSUJCIE NA NATALIĘ!! :*


Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1391