Pogrom Gwardii na własnym boisku!
Data: 14-09-2012 o godz. 19:00:58

9 września na stadionie w Osuchowie odbył się mecz 3 kolejki rocznika 1997, gdzie miejscowy LKS podejmował Warszawską Gwardię...

Mecz rozpoczął się bardzo spokojnie. Na przemian goście, jak i gospodarze rozgrywali piłkę. Pierwszym strzelcem został Michał Drzewiecki, który mimo urazu lewej nogi strzelił nią piękną bramkę wkręcając piłkę w długi róg bramki. Radość po zdobyciu bramki była ogromna, lecz niestety kilka minut później piłkarz gości zaliczył niesamowite trafienie z 25 metrów w samo "okienko" bramki. Po tym zdarzeniu ponownie zaczęto spokojnie tworzyć nową akcję. W 25 minucie gry Łukasz Barański dograł piłkę w pole karne, gdzie wbiegł Dominik Sobczyński. Zmylił jednego z obrońców i strzelił bramkę na 2:1. Pod koniec pierwszej połowy świetnie wykonany rzut rożny przez Michała Drzewieckiego, zamienił na kolejne trafienie Dominik Sobczyński. Po pierwszej połowie piłkarze LKS - u prowadzili 3:1. Druga połowa to całkowita dominacja gospodarzy. Widać było, że piłkarze Gwardii stanowczo odpuścili. Nie było po nich widać entuzjazmu do gry. Kolejne bramki strzelali: Arkadiusz Dębowski, zaliczając klasycznego hat - tricka, Adrian Czarnecki i Kamil Błoński, który strzelił swoją pierwszą bramkę w barwach LKS - u, konsekwentnie wykonując rzut karny. Na otarcie łez piłkarze Gwardii strzelili swoją drugą bramkę.