,,Już pożegnać czas mych przyjaciół” – pożegnalny wieczorek klas III
Data: 07-06-2012 o godz. 20:54:46
Temat: Uroczystości szkolne


 25 maja 2012 roku o godzinie 17:00 rozpoczął się niezapomniany wieczorek pożegnalny klas trzecich Publicznego Gimnazjum w Błędowie...   Uroczystość rozpoczęto od zatańczenia poloneza. Cóż to był za widok! Chłopcy w eleganckich garniturach, a dziewczęta ubrane na galowo z czerwonymi różami. Widok zapierający dech w piersiach. W tańcu oprócz trzecioklasistów udział wzięła także Dyrekcja szkoły i przedstawiciel Urzędu Gminy. Mimo niewielkiego stresu polonez został zatańczony znakomicie.

   Następnym punktem było przedstawienie zagrane przez uczniów klas trzecich, nie zabrakło też piosenek pożegnalnych. Na koniec przedstawienia obejrzano film, który miał na celu przypomnienie nam wszystkim, jak piękne chwile przeżyliśmy razem w ciągu tych trzech lat.

Po wzruszającej części artystycznej wszyscy zasiedli do wspólnego stołu. Następnie zaczęła się najbardziej wyczekiwana przez wszystkich część wieczorku. Rozbrzmiała muzyka, którą zabawiał nas DJ. W zabawie uczestniczyli także niektórzy nauczyciele. Wszyscy ruszyli do tańca! To była świetna zabawa i niezapomniane chwile.

   Na koniec należą się ogromne podziękowania wychowawczyniom klas trzecich oraz wszystkim osobom, które zadbały, aby cały bal wyglądał tak wspaniale.

 

   No cóż, wszystko, co dobre szybko się kończy… Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1356