Gminne rozgrywki piłki nożnej
Data: 12-04-2012 o godz. 17:40:15
Temat: Sport


 
      Dnia 11 kwietnia bieżącego roku odbyły się gminne eliminacje piłki nożnej w Lipiu na tamtejszym orliku. Jako, że w naszej gminie są dwa gimnazja to były jedynie drużyny Błędowa i Wilkowa.

Więcej w dalszej części artykułu...
 


Skład reprezentacji Publicznego Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków:
1. Remigiusz Krawczyk
2. Kamil Szymański
3. Paweł Pariaszewski
4. Przemysław Pariaszewski
5. Igor Noremberg
6. Dominik Sobczyński
7. Damian Galanciak
8. Kamil Błoński
9. Artur Jeżewski
10. Łukasz Bobrowski

       Nasi chłopcy nie byli zbytnio spięci przed meczem, gdyż mierzyli się już z tym przeciwnikiem w zeszłym roku w turnieju Coca-Cola Cup. Padł wtedy wynik 9:2. Oczywiście dla Błędowa. 
       Zaczęli w składzie: Igor Noremberg w bramce, Remek Krawczyk, Kamil Szymański i Przemek Pariaszewski jako obrońcy oraz Damian Galanciak z Dominikiem Sobczyńskim w ataku. Mecz rozpoczęli Wilkowiacy. Błędów od pierwszych sekund grał wysokim pressingiem, co się opłaciło. Wynik meczu otworzył... obrońca Wilkowa, kierując piłkę do własnej siatki. Chwilę później rzut wolny blisko pola karnego Błędowa, wykorzystał jeden z przeciwników i było 1:1. Na tym zakończyło się strzelanie przyjezdnych. Następnie na prowadzenie naszych wyprowadził Dominik Sobczyński. Od tej chwili na boisku dominowała już tylko jedna drużyna. Po pierwszej połowie wynik to 5:1. W drugiej części spotkania padło jeszcze prawdopodobnie 5 bramek. Niestety sędzia sam powiedział, że w pewnym momencie się pogubił... Nasi reprezentanci bardzo ładnie się spisali. Oby tak dalej! Już w poniedziałek dalsza część przygody z piłką nożną. Błędów jedzie na podbój Nowego Miasta. Tam zmierzy się z gospodarzami i Mogielnicą. TRZYMAMY KCIUKI I ŻYCZYMY POWODZENIA!Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1324