Poznając bliżej kolebkę kultury europejskiej- Starożytna Grecja
Data: 05-04-2012 o godz. 18:26:36
Temat: Nauka


         13 marca na czwartej godzinie lekcyjnej odbyła się prezentacja projektu edukacyjnego z historii „Poznając bliżej kolebkę kultury europejskiej - Starożytna Grecja”...Grupa składała się z uczniów klasy III b. Byli to: Paulina Chmielewska, Zbigniew Czarnecki, Sandra Długowska, Aleksandra Krawiec, Jakub Nowocin i Małgorzata Strulak. Na projekt składał się album o starożytnej Grecji, makieta teatru greckiego, maska starożytnego aktora teatralnego i prezentacja multimedialna. Opiekunką projektu była pani Sylwia Woszczyk.

Efekt końcowy projektu uczniowie przedstawili swojej klasie jako lekcję powtórzeniową do egzaminu gimnazjalnego. Oprócz informacji podstawowych, widzowie mogli poznać wiele ciekawostek. Na koniec zostały rozdane kartki z informacjami o starożytnej Grecji oraz wspólnymi siłami zostało wykonane ćwiczenie utrwalające.


Mamy nadzieję, że klasa III b odpowie na wszystkie pytania egzaminu gimnazjalnego z historii dotyczące Hellady. Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1321