Brzoza - wymarzone miejsce na dom
Data: 06-02-2012 o godz. 19:35:59
Temat: Nauka


     „Brzoza – wymarzone miejsce na dom” to tytuł pracy fotograficznej, która została wyróżniona przez jury konkursu „Las jest w nas” i zakwalifikowana do wystawy pokonkursowej.
W piątek 13 stycznia 2012, autor fotografii, Przemysław Olborski wziął udział w wernisażu otwierającym wystawę zorganizowaną w Ministerstwie Środowiska w Warszawie....


Fotografując, staraj się pokazać to, czego bez Ciebie nikt by nie zobaczył”
Robert Bresson


Przemek poproszony o kilka słów na temat konkursu i o własne odczucia, powiedział:

„ Wystawa odbyła się w Ministerstwie Środowiska w Warszawie w dn. 13..01.2012r. Celem wystawy była prezentacja prac fotograficznych nadesłanych przez uczestników- uczniów szkól  ponadgimnazjalnych.
 Konkurs spełnił swoje zadania i moje oczekiwania. Ukazał piękno przyrody polskiej, zarówno w wymiarze wielkim np. drzewa, zwierzęta, jak i małym; kwiaty,owady,źdźbła trawy, małe zwierzaki np. mysz na drzewie.
  Poczułem się dowartościowany po stwierdzeniu pani organizator konkursu, która powiedziała: „Nie jesteście fotografami, tylko artystami, którzy umieją pokazać piękno  przyrody”
   Któryś z zaproszonych gości powiedział ,że powinniśmy być leśnikami lub fotografikami.
 Zostały omówione i zaprezentowane prace najlepsze , wśród nich znalazła się moja praca pt. „Brzoza - wymarzone miejsce na dom” Uważam ,że wystawy przybliżające piękno Ojczyzny powinny się odbywać co roku”


Zdjęcia z wernisażu można zobaczyć pod adresem: http://lasjestwnas.pl/wernisaz/

Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1290