Apel porządkowy - wręczenie nagród
Data: 09-12-2011 o godz. 09:55:28
Temat: Uroczystości szkolne


     W dniu 6 grudnia 2011r. o godz. 10: 00, na trzeciej godzinie lekcyjnej, odbył się w naszej szkole apel porządkowy, którego tematem była organizacja pracy szkoły w czasie próbnych egzaminów gimnazjalnych.
Pan Dyrektor Krzysztof Kaźmierczak uhonorował również trzy uczennice naszej szkoły, które w ostatnim czasie reprezentowały Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w różnych konkursach i zostały wyróżnione. Dyplom otrzymała.... m.in. uczennica klasy 3a - Kasia Banasiewicz oraz uczennica klasy 3c - Paulina Kołacz. Dziewczęta otrzymały specjalne dyplomy za niezwykła kreację aktorską podczas tegorocznego przeglądu teatrów szkolnych „Scena 2011”. Kolejne wyróżnienie powędrowało do rąk Gabrysi Nowocień - uczennicy klasy 2c, za zdobycie lll miejsca w konkursie literackim ,,Down obok mnie 2011''. Gabrysia ponadto dostała osobiste podziękowania od Pana Dyrektora.

Wszystkie trzy uczennice zdobyły ważne dla nich nagrody i pokazały nam wszystkim jak ważna jest pozytywna promocja szkoły przez wzorową uczniowską postawę. Na ich twarzach malowało się szczęście, które jest to dowodem na to, że warto udzielać się w konkursach.Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1271