Wycieczka do Warszawy
Data: 28-11-2011 o godz. 21:04:09
Temat: Wycieczki


 

 

   Dnia 25.11.2011 roku odbyła się wycieczka do Warszawy. Uczestnikami byli uczniowie klas pierwszych. Pieczę nad nami sprawowały pani G. Procek, pani E. Łaszewska i ks. P. Kodym.


Więcej w dalszej części artykułu...


          O godz.8.00 wyruszyliśmy spod budynku szkoły. Pierwszym etapem naszej wycieczki było muzeum olimpijskie. Zwiedziliśmy ciekawe muzeum, a także słuchaliśmy historii różnych igrzysk olimpijskich. Wszyscy byliśmy bardzo zainteresowani tym miejscem. Po skończonym zwiedzaniu muzeum pożegnaliśmy naszych przewodników i ruszyliśmy w dalszą podróż po Warszawie z główną panią przewodnik.
         Następnym punktem naszej wycieczki było kino w Arkadii. Filmem, który oglądaliśmy, była komedia romantyczna Listy do M. Ciekawi byliśmy, jaki to będzie spektakl. Gdy każdy otrzymał bilet, udaliśmy się do sali nr.9. Zasiedliśmy w fotelach i czekaliśmy na początek. Niektórzy zaopatrzyli się w popcorn i coca-colę. O 12.15 zaczął się seans filmowy. Aktorzy świetnie odegrali swoje role, przez co film bardzo się wszystkim podobał. Dostarczył widzom wielu wzruszeń i śmiechu.
         Ostatnim miejscem, w którym byliśmy, było Centrum Nauki Kopernik. Wszyscy dostali karty logowania, dzięki którym mieliśmy możliwość dostępu do niektórych miejsc. W Centrum byliśmy aż trzy godziny. Jedna z opiekunek poinformowała nas o tym, że każdy może pójść sam, pozwiedzać i dowiedzieć się czegoś więcej. Wszyscy uczniowie ruszyli podziwiać interesujące rzeczy i zjawiska. To miejsce wielu osobom przypadło do gustu. O godz.18.00 cała grupa musiała z niechęcią zakończyć swoje zwiedzanie. Po szybkim ubraniu się opuściliśmy Centrum i poszliśmy do autokaru.
   O godz. 20.00 powróciliśmy do Błędowa, gdzie czekali na nas stęsknieni rodzice. Tak zakończyła się nasza podróż.


   Wszystkim uczestnikom wycieczka bardzo się podobała. Ogółem wyjazd był ciekawy i udany. :)

Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1263