Kolejne mecze w piłce halowej
Data: 15-11-2011 o godz. 19:03:46

W dniach 8 oraz 15 listopada odbyły się kolejne mecze mistrzostwa szkoły w halowej piłce chłopców. Pierwszego dnia grały klasy: 1c vs. 2c i 3a vs. 2b. Drugiego dnia odbyły się mecze: 2a vs. 2c oraz 3b vs. 1c.

Więcej szczegółów w dalszej części artykułu...

Mecz 1c vs 2c był dość jednostronny. Po pierwszej połowie było 1:4. Zdecydowanie przeważali drugoklasiści. Tylko jedną bramkę udało się strzelić 1c za sprawą Przemka Pariaszewskiego. W drugiej połowie 2c strzeliła jeszcze 3 bramki, a pierwszoklasiści odpowiedzieli tylko jedną. Zakończyło się wynikiem 2:7. A gole zdobywali: 3x Łukasz Bobrowski, 2x Kamil Latoszek i po jednym Dominik Sobczyński oraz Łukasz Jakubczak.
          Drugie spotkanie tego dnia to potyczka 2b i 3a. Spotkania stało na dość wysokim poziomie. Długo nie oglądaliśmy bramek. Aż w końcu piłkę umieścił w siatce Przemysław Gusz. Jeszcze przed przerwą wyrównał Aleksander Socha po długim podaniu od swojego bramkarza. W drugiej połowie losy spotkania rozstrzygnął Sebastian Królikowski kierując piłkę do bramki z najbliższej odległości. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla drugoklasistów.

Kolejny mecz to spotkanie 2a i 2c. Mecz zapowiadał się bardzo ciekawie. Już w pierwszych minutach do bramki, po fatalnym błędzie bramkarza, trafił Damian Galanciak. Chwilę później ten sam zawodnik podwyższył na 2:0. 2c wzięła się do odrabiania strat. Bramkę kontaktową strzelił Dominik Sobczyński. 2a odpowiedziała golem Kamila Błońskiego na 3:1. Tuż przed końcem meczu wynik ustalił strzelec pierwszej bramki dla 2c - Dominik Sobczyński. Zakończyło się 3:2 dla 2a, po bardzo zaciętym spotkaniu.
         Ostatnim meczem był pojedynek 3b z 1c. Trzecioklasiści długo nie mogli znaleźć drogi do bramki pierwszaków. W ataku 1c szczęścia, bezskutecznie, próbował Przemek Pariaszewski. Przed końcem połowy prawym skrzydłem pobiegł Remek Krawczyk i podał w pole karne. Tam Paweł Pariaszewski wbił piłkę do bramki rywali. Pierwszoklasiści próbowali napierać na bramkę 3b. Niestety w atakach osamotniony był Przemek Pariaszewski. Tuż przed końcem meczu wynik spotkania na 2:0 ustalił starszy z braci Pariaszewskich - Paweł. Chwilę później sędzia - p. Stanisław Bilski - zakończył spotkanie.