Coca-Cola Cup chłopców - II runda eliminacyjna
Data: 04-11-2011 o godz. 15:06:37

W dniu 2 listopada bieżącego roku w Radomiu odbyły się rozgrywki Coca-Cola Cup chłopców i dziewcząt. W dalszej części artykułu przedstawię szczegóły dotyczące rozgrywek chłopców.

Przed godziną 9 nasze reprezentacje wyruszyły do Radomia. Wszystko zaczęło się o 11:30. Graliśmy na dużym boisku podzielonym na 4 mniejsze "orliki".

10. Łukasz Bobrowski

Pierwszy mecz chłopcy z Błędowa zagrali z drużyna Wilkowa. W pierwszym składzie znaleźli się: Igor Noremberg (bramkarz), Remigiusz Krawczyk, Kamil Szymański i Przemysław Pariaszewski (obrońcy) oraz Damian Galanciak i Dominik Sobczyński (napastnicy). Dobrze rozpoczęli to spotkanie i szybko wyszli na trzy bramkowe prowadzenie za sprawą Dominika Sobczyńskiego i Damiana Galanciaka. Przed przerwą swoje bramki dorzucili jeszcze Przemek Pariaszewski i po jednej Dominik z Damianem. Niestety na koniec stracili jedną bramkę i do przerwy było 6:1 dla Błędowa. W drugiej części spotkania tempo spadło. Nasi napastnicy strzelili jeszcze 3 bramki, a przeciwnicy odpowiedzieli tylko jedną. Spotkanie było całkowicie zdominowane przez naszą reprezentację. Zakończyło się jednostronnym wynikiem 9:2 dla Błędowian.
           Drugie spotkanie to pojedynek Wilkowa i Grójca. Ten mecz zakończył się wynikiem 5:2 dla reprezentacji Grójca.
           Trzecie spotkanie grali już nasi piłkarze z Grójcem. Wyjściowa "szóstka" taka sama jak w poprzednim meczu. Mecz źle się rozpoczął dla naszych reprezentantów. Szybko stracili bramkę. Do przerwy po prostopadłym podaniu Remka Krawczyka zdołał wyrównać Dominik Sobczyński. Drugą część meczu rozpoczęliśmy z większą motywacją. Dwa gole dorzucił jeszcze Dominik. Spotkanie zasłużenie wygrali piłkarze Błędowa, czym awansowali do baraży o finał wojewódzki.
            W spotkaniu barażowym trafili na Piaseczno. Dość słabo rozpoczęli to spotkanie. Przeciwnicy szybko zaaplikowali naszej reprezentacji trzy gole. Nasza drużyna pokazała wolę walki i do przerwy był remis. Niewątpliwie pomogła im trzyminutowa kara dla przeciwnika. Niestety po przerwie na boisku panowali już tylko piłkarze Piaseczna. Strzelając reprezentacji Błędowa 6 goli, a w odpowiedzi stracili tylko jedną bramkę...
            Nasz zespół nie awansował do finału wojewódzkiego, który odbędzie się na wiosnę. Niestety piłkarsko lepsi okazali się piłkarze Piaseczna. Miejmy nadzieję, ze przy najbliższej okazji to Błędów będzie zwycięski