3a znów gromi, Gusz liderem klasyfikacji strzelców!
Data: 26-10-2011 o godz. 20:20:05

W środę na 7 godzinie lekcyjnej, po porozumieniu się obu klas odbył się mecz pomiędzy 3a i 1a. Derby klas A zapowiadały się widowiskowo, lecz było jednostronnie.

Czytaj dalszą część, aby dowiedzieć się więcej...

Od pierwszych minut spotkania trzecia klasa grała bardzo agresywnie, co za skutkowało zdobyciem bramki przez niezawodnego Konrada Banasiewicza. Kilka minut później do siatki dwa razy trafił Przemek Gusz czym umocnił się na pozycji lidera klasyfikacji strzelców. Przed zakończeniem pierwszej połowy do bramki po raz kolejny trafił Konrad Banasiewicz po składnej akcji zespołu.
          Druga połowa zaczęła się od zdobycia bramki honorowej przez pierwszoklasistów. Trzecia klasa nie chciała pozostawiać takiego wyniki, i wtedy do siatki trafił Łukasz Szczygieł, który mocnym strzałem zza pola karnego pokonał bramkarza, jednocześnie go ośmieszając. Kolejną bramkę dołożył Konrad Banasiewicz, kompletując sobie hat-trick'a. Do siatki "pierwszaków" trafił także Przemek, który także skompletował hat-trick-a. Pod koniec drugiej połowy na boisku pojawiła się Wiktoria Podsiadło (IIIA), która po samodzielnej akcji z minimalnej odległości od bramki skierowała piłkę do siatki. Spotkanie zakończyło się wynikiem 8:1 dla klasy trzeciej. 3a umocniła się na miejscy lidera grupy A, z dorobkiem 6 punktów.