3a i 3b gromią na początek! Inauguracja Mistrzostw szkoły
Data: 25-10-2011 o godz. 18:25:44

Jak już wcześniej zapowiadano, 25 października rozpoczęły się mistrzostwa szkoły w piłce halowej. Grały klasy 3b vs. 1b oraz 3a vs. 3c. Spotkania zakończyły się dość wysokimi wynikami.

Przebieg meczów w dalszej części artykułu...

Pierwsze spotkanie to pojedynek 3b z 1b. Pierwszoklasiście niezbyt udanie zaczęli ten mecz. Po stracie piłki z ich strony indywidualną akcję bramką zakończył Remek Krawczyk. Ib zaczynała spotkanie od środka i nie potrafiła wymienić kilku dokładnych podań bez straty piłki. Przez kilka chwil Paweł Pariaszewski strzelił dwie bramki, a jeszcze przed przerwą dwie bramki dołożył Remek Krawczyk - kompletując tym sposobem hat-trick'a. W drugiej części gry tempo spadło. Zaraz po rozpoczęciu bramkę strzelił Paweł Pariaszewski. Po tym zdarzeniu Dawid Puchalski zaliczył swój debiut w tych rozgrywkach. Zmienił on się z Remkiem Krawczykiem. Na "dzień dobry" dostał gromkie brawa. Moment później był już w sytuacji "sam na sam" z bramkarzem. Niestety wtedy golkiper pierwszoklasistów okazał się lepszy. Po tym swoją czwartą bramkę w tym meczu zdobył Paweł Pariaszewski. Później znów Dawid Puchalski znalazł się  dogodnej sytuacji, ale niestety była tylko poprzeczka... Ostatnią akcję lewą flanką poprowadził Remek Krawczyk, który powrócił na boisko. Dograł piłkę do środka, a tam Igor Noremberg tylko czekał, aby umieścić piłkę w siatce. Chwilę potem sędzia p. Stanisław Bilski zakończył to spotkanie. Było to niemiłe przywitanie z turniejem pierwszaków, zaś dla 3b idealne wejście w te mistrzostwa.
         Drugim meczem było starcie 3a z 3c.  Szybko bramkę zdobyła 3a, a dokładniej Przemek Gusz. Gra się zaostrzyła. Spotkanie zapowiadało się bardzo ciekawie. Kilka chwil później dwa gole, kompletując hat-trick'a, dołożył Przemek. 3c nie mogła odpowiedzieć składną akcją, czy nawet golem. W efekcie 3a ruszyła do dalszej ofensywy. Niestety przed przerwą nic już nie strzelili. Zaraz po zmianie stron ładnego gola z rzutu wolnego zdobył Konrad Banasiewicz. 3c się przebudziła. Bramkę strzelił Adrian Baszkier. To tylko podrażniło przeciwników. W międzyczasie na boisku pojawiła się dziewczyna z IIIa - Wiktoria Podsiadło. Na 5:1 podwyższył Łukasz Szczygieł, ale i na to bramką odpowiedział Damian Krawczyk. Wtedy na boisku znów Pojawił sie Przemek Gusz i strzelił dwie bramki dobijając już przeciwników. Dzieła zniszczenia w ostatnich minutach dokonał Konrad Banasiewicz. Mecz zakończył się rezultatem 8:2 dla klasy 3a.