Dzień Edukacji Narodowej i ślubowanie klas pierwszych
Data: 14-10-2011 o godz. 11:27:58
Temat: Uroczystości szkolne


         Dnia 13 października 2011r. w naszej szkole odbyła się akademia związana z Dniem Edukacji Narodowej i ślubowanie klas pierwszych.

Więcej w dalszej części artykułu...
 


nbsp;         Cała uroczystość była poprzedzona próbami, próbami i jeszcze raz próbami. Zaczęło się od wprowadzenia pocztu sztandarowego i odśpiewania Hymnu Polski. Następnie pierwszoklasiści złożyli ślubowanie na sztandar szkoły i stali się oficjalnie pełnoprawnymi uczniami tego gimnazjum. Usłyszeli kilka słów od p. Kaźmierczaka i ks. Proboszcza. Pan Dyrektor wręczył wyróżnienia dla pracowników szkoły za sumienność itp. w wykonywaniu swoich obowiązków.
          Następnie przeszliśmy do części artystycznej przygotowanej pod czujnymi oczami pań: Grażyny Ponceleusz-Procek, Ewy Łaszewskiej, a także Anieli Szymanek - wychowawczyń klas pierwszych. Odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród (statuetek). Wręczono m.in. Luzaka Roku, Żartownisia Roku, Złotego Wykładowcę i inne. Nauczyciele byli zadowolenie ze swoich nagród, mimo że niektóre były "na wesoło". Statuetki do rąk nagrodzonych przekazywali uczniowie klas III ze swoimi młodszymi kolegami. Całą uroczystość uświetniał nam chór prowadzony przez "Mikrofon Roku", czyli p. Janusz Szarlipa. Na koniec przedstawienia uczniowie podarowali Nauczycielom symboliczne róże z okazji Dnia Nauczyciela.
Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1239