Wygrana w mistrzostwach powiatu dziewcząt w piłkce nożnej
Data: 11-10-2011 o godz. 19:17:16

Dnia 11 października na Orliku w Lipiu odbyły się powiatowe rozgrywki piłki nożnej dziewcząt. Nasza drużyna ponownie nie zawiodła i pokazała klasę gry.

Więcej w dalszej części artykułu...

Rozgrywki zostały zaplanowane na godzinę 10.00. O umówionej porze drużyny Błędowa, Chynowa i Goszczyna były gotowe do gry.  Kolejność została ustalona za pomocą losowania.

Jako pierwsze grały drużyny: Błędów i Chynów.  Walka była bardzo wyrównana, co przełożyło się na wynik spotkania. Do połowy meczu wynik wynosił 1:1, a w drugiej połowie obie drużyny podniosły swoje wyniki o 1 bramkę, co dało 2:2.
             Następnie grał Chynów z Goszczynem. W tej rozgrywce okazało się, że wszystkie drużyny są na podobnym poziomie gry, gdyż wynik tej rywalizacji wyniósł 1:1.
             Ostatni mecz rozgrywany był pomiędzy Błędowem, a Goszczynem. Od tego spotkania zależało, kto pojedzie do Radomia. Dziewczęta bardzo mocno się broniły. Wszystkie drużyny chciały wygrać, ale miejsce było tylko dla jednej z nich i... udało się! Błędów przeszedł do następnej rundy, która odbędzie się w Radomiu! W pierwszej połowie nic na to nie wskazywało, gdyż wynikiem 1:0 prowadził Goszczyn, natomiast w drugiej połowie spotkania dziewczęta z Błędowa pokazały na co je stać i podwyższyły swój wynik o 2 bramki, co dało 2:1, i tym samym wygrały!