Powiatowe Biegi Przełajowe w Nowym Mieście
Data: 29-09-2011 o godz. 00:06:20
Temat: Sport


           Dnia 27 września 2011r. w Nowym Mieście odbyły się kolejne Powiatowe Biegi Przełajowe. Jak co roku, nasza szkoła zaprezentowała się w jak najlepszym składzie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o przebiegu tej imprezy, przeczytaj dalszą część artykułu...


            Gdy nasi zawodnicy dojechali na miejsce swój bieg rozpoczęły już klasy 5 szkoły podstawowej. Wszyscy z opanowaniem i powaga na twarzach przebrali się i rozpoczęli wspólna rozgrzewkę. Po tej nastąpiło indywidualne rozciąganie ciała. Każdy mógł wybrać ulubione ćwiczenia i je wykonywać.
            Około godziny 10.00 rozpoczęły się biegi szkół gimnazjalnych. Bieg odbywał się w następujący sposób: pierwsze biegły wszystkie dziewczęta, zależnie od swojej grupy wiekowej, następnie w ten sam sposób chłopcy. Wszyscy byli bardzo zdenerwowani, a jednocześnie podekscytowani tak ważnym biegiem. Trasa była bardzo trudna, łatwo było się potknąć o gałęzie, ale wszyscy dawali z siebie tyle, ile mogli najwięcej.
             Po godzinie 10.30 wszystkie biegi gimnazjalne były już zakończone i komisja udała się do Ośrodka Sportowego, by wypełnić dyplomy i zapisać wyniki.  
            Ogłoszenie wyników nastąpiło w wielkiej ciszy i podekscytowaniu. Po rozdaniu medali i dyplomów najlepszym uczestnikom wszyscy wrócili na dalsze zajęcia lekcyjne.

            Gratulujemy naszym zawodnikom wysokich wyników i życzymy powodzenia w dalszym etapie, który odbędzie się w Jedlińsku. :)


Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1225