Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012
Data: 01-09-2011 o godz. 20:50:37
Temat: Uroczystości szkolne


 1 września 2011 roku o godzinie 9.00 w Zespole Szkół w Błędowie odbyła się inauguracja nowego roku szkolnego 2011/2012. Apel zorganizowany został w specjalnie przygotowanej na tę uroczystość sali gimnastycznej. Pan Dyrektor - Krzysztof Kaźmierczak wygłosił okolicznościowe przemówienie, podczas którego serdecznie powitał przybyłych uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły.

Więcej w dalszej części artykułu...
       

 
 "Żal nam słonecznej swobody,
piasku i łódki, i wody,
żal wakacyjnej przygody,
minął zielony czas.
Żal nam górskiego strumienia,
żal nam leśnego półcienia,
to już tylko wspomnienia,
jesień rozłączy nas."


               Po Mszy Św., która odbyła się w dużym kościele o godzinie 8:00, szczególnie gorąco i ciepło powitani zostali uczniowie klas I gimnazjum, dla których ten dzień był pierwszym w nowej szkole na ponadpodstawowym już etapie kształcenia. W swoim przemówieniu Pan Dyrektor przywołał związane z początkiem września historyczne  i tragiczne zarazem fakty z historii Polski tj. wybuch drugiej wojny światowej. Następnie uczniowie mieli okazję zapoznać się z wychowawcami i nowymi nauczycielami. Na  zakończenie Pan Dyrektor życzył całej społeczności szkolnej sukcesów w rozpoczętym właśnie nowym roku szkolnym 2011/2012, realizacji postawionych przed sobą celów, zdrowia i pogody ducha każdego dnia.

        

         
        Po przemówieniu,  uczniowie pod kierunkiem wychowawców klas udali się do wyznaczonych sal w celu zapoznania z nowym planem lekcji.

WITAJ SZKOŁO !!!!!!Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1215