Wakacje, znowu są wakacje!
Data: 24-06-2011 o godz. 23:11:50
Temat: Uroczystości szkolne


         Dnia 23 czerwca br. o godzinie 8.00 w naszej szkole odbyło się zakończenie roku szkolnego 2010/2011. Na ten moment wszyscy uczniowie czekają z utęsknieniem od rozpoczęcia roku szkolnego. Dla jednych był to z pewnością dobry dzień, dla innych trochę gorszy, ale wszyscy powinni cieszyć się z nadejścia wakacji.


         Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły i przemową Dyrektora i gościa, p. Jacka Adamskiego, a następnie przekazaniem sztandaru młodszym kolegom. Jak zawsze był to podniosły moment w tej uroczystości.
          Kolejnym punktem było rozdanie świadectw uczniom klas I i II. Świadectwa na hali otrzymywali uczniowie, którzy zapracowali na czerwony pasek lub dyplom oraz nagrody książkowe za wysokie wyniki w nauce.
          Następnie świadectwa otrzymywał każdy uczeń klasy III razem z kopiami, a także składał podpis potwierdzający odebranie kopii. Po części formalnej naszej uroczystości wyprowadzono sztandar i rozpoczęła się część artystyczna.
          Uczniowie klas II, którzy zaprezentowali przedstawienie ukazujące wydanie wiadomości poświęcone zakończeniu roku szkolnego długo pracowali, aby uzyskać efekt końcowy swojej pracy. Najbardziej widoczna była praca tancerzy, którzy zaprezentowali choreografię do piosenki "Judas".
          Po zakończeniu uroczystości uczniowie udali się do klas by usłyszeć miłe słowa od wychowawców. Klasy III tego dnia musiały pożegnać się ze szkołą i rozpocząć nowy etap swojego życia. Klasy I i II po wakacjach spotkają się w szkole, ale na pewno będą tęsknić za starszymi kolegami.
          
          Wszystkim życzymy miłych i udanych wakacji, a tegorocznym absolwentom szkoły życzymy wielu sukcesów w dalszej edukacji.


Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1214