Wycieczka klas III do Warszawy
Data: 21-04-2011 o godz. 17:21:56
Temat: Wycieczki


             Z racji tej, że trzecioklasi¶ci egzaminy maj± już za sob±,udali się na atrakcyjn± i wypoczynkow± wycieczkę.
Głównymi punktami wycieczki klas III były: nowy stadion Legi, kręgielnia, spacer po Warszawie oraz kino.

Więcej w dalszej czę¶ci artykułu..


                Dnia 15 kwietnia o godzinie 8:00 wyruszyli¶my spod Błędowa w stronę Warszawy.
Trasa jak± mieli¶my pokonać i czas upłyn±ł bardzo szybko i już byli¶my na swoim pierwszym przystanku wycieczki-stadion Legi.Wraz z humorystycznym przewodnikiem, który był zagorzałym kibicem Legi udali¶my się na stadion. Ogromna konstrukcja tego nowego powstałego obiektu zachwyciła wszystkich. Widok z górnych krzesełek oraz przebywanie na trybunie zwanej "Żyleta" to elementy na które składało się zwiedzanie całego stadionu. W dodatku nasza grupa miała okazje ogl±dać trening piłkarzy Legi, gdyż szykowali się oni do meczu przeciwko Lechowi Poznań.
Na koniec zwiedzili¶my muzeum w którym była spisana cała historia Legi Warszawy i w której znajdował się słynny Kazimierz Deyna. Podziękowali¶my oraz pożegnali¶my się z sympatycznym przewodnikiem i udali¶my się do autokaru.

              Po mocnej dawce piłki nożnej udali¶my się do kręgielni.Stanowiska błyskawicznie zostały przez nas zajęte i rozpoczęła się gra.Oprócz kręgielni znajdowały się tam automaty do gier które także były zajęte praktycznie przez nas.

               Następnie czekał nas spacer po Warszawie.Wraz z przewodnikiem zwiedzili¶my ogrody nad bibliotek±, uczelnię. Byli¶my także przed Pałacem Prezydenckim, który przeważnie widywali¶my jedynie z telewizji.

               Po spacerze udali¶my się do autokaru i wyruszyli¶my w stronę Janek do kina.
Film który mieli¶my ogl±dać "Rio" był komedi± i przysporzył nam wiele ¶miechu na sali.Film opowiada o Papudze nielocie ,który jest ostatnim gatunkiem na ziemi.Wraz z swoj± wła¶cicielk± i naukowcem wyruszaj± do Brazylii ,aby ocalić gatunek.Cała akcja otoczona jest ¶wietn± gr± słown± ,która jak już wspomniałem rozbawiła nas do łez.Po seansie udali¶my się do autokaru i wyruszyli¶my do Błędowa.

          Na miejscu czekali nas już rodzice i każdy z u¶miechem na twarzy udał się w swoj± stronę.Ze spokojn± głow± czekali¶my na następny dzień.Był to dzień weekendu :) .                                                                                                                                                                                                                      Dominik Sitarek IIIcArtykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Ko¶ciuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1191