Coca-Cola Cup - rozgrywki eliminacyjne!
Data: 04-04-2011 o godz. 16:53:03

Dnia 4 kwietnia 2011 roku odbyły się rozgrywki pierwszej rundy eliminacyjnej turnieju Coca-Cola Cup. Brały w nich udział drużyny z: Błędowa, Nowego Miasta, Belska Dużego i Wilkowa.

Aby się dowiedzieć poszczególnych wyników zajrzyj do dalszej części artykułu…

10. Dominik Sitarek

Zawody odbywały się w Lipiu na tamtejszym orliku. Trochę o zasadach: mecz trwał 2 razy 15 minut z dwuminutową przerwą. Zmiany „hokejowe”, czyli zawodnik wchodzi i schodzi z boiska bez informacji sędziego i dopiero wtedy, kiedy jego kolega opuści plac gry.

Jako pierwszy rozegrany został mecz pomiędzy Błędowem i Belskiem Dużym. Nasi chłopcy gładko wygrali 6:0. Bramki strzelali: Mateusz Nowocin (3 gole), Michał Pępkiewicz (2 gole) i Karol Skorupski z rzutu wolnego ustalił wynik spotkania. Następnym meczem była potyczka Nowego Miasta i Wilkowa. Nowe Miasto po trudnościach w pierwszej połowie pokonało Wilków 6:2. Kolejny mecz znów grali nasi chłopcy. Zmierzyli się z nieco zmęczonym Wilkowem. Wygrali bez najmniejszych problemów 6:0. Bramki zdobywali: Konrad Kamiński (4 gole) i Michał Pępkiewicz (2 gole). Później zmierzyli się Belsk Duży z Nowym Miastem. Zawodnicy z Nowego Miasta gładko pokonali tych z Belska Dużego 6:0. Przedostanie spotkanie dnia to starcie obydwóch faworytów: Błędowa i Nowego Miasta. Prowadzenie w pierwszej połowie objął Błędów po pięknej bramce z rzutu wolnego, strzelonej przez Karola Szybińskiego lewą nogą! Przeciwnicy zdołali wyrównać 30 sekund przed końcem spotkania. Na koniec czerwoną kartkę, za przytrzymywanie piłki, a zarazem grę na czas obejrzał Cezary Dulewicz. Nawet to nie przeszkodziło nam w przejściu do następnego etapu. Utrzymaliśmy 1:1 do końca meczu i awansowaliśmy dlatego, że mieliśmy lepszy bilans bramek. Ostanie spotkanie tego dnia to potyczka Wilkowa i Belska Dużego. Mecz wygrali zawodnicy z Belska Dużego aż 8:6.