DZIEŃ KOBIET
Data: 09-03-2011 o godz. 14:51:41
Temat: Kultura


      Ósmego marca tego roku w naszej szkole odbył się apel z okazji Dnia Kobiet. Chłopcy przy współpracy z nauczycielami przygotowali krótki program artystyczny.
 


   Miłym zaskoczeniem było to, że pan Dyrektor wraz z panem Szarlipem i panem Bilskim zaśpiewali, niczym trzej tenorzy, dwie humorystyczne i dosyć znane piosenki, opisujące w krzywym zwierciadle relacje damsko-męskie. Te piosenki to: ,, Ach, te baby” oraz ,,Najwięcej witaminy”. Później chłopcy z klas trzecich odegrali ,,karcianą scenkę”, przy której to na przemian narzekali i chwalili kobiety.
   Następnie w roli ,,ponętnej”, długonogiej blondynki pokazał się Piotr Długowski. Chwali mu się to, gdyż nie wszyscy mieliby tyle odwagi, by przed całą szkołą prezentować swoje talenty aktorskie. Dodajmy jeszcze do tego odrobinę humoru, piękne wokale oraz odrobinę szczerych chęci i przepis na świetną rozrywkę gotowy!
   Moim zdaniem apel był nawet więcej jak udany. Ogromnym plusem jest tu świeżość pomysłów, pozytywna energia aktorów, która udzielała się również widzom oraz zaangażowanie kadry nauczycielskiej. Dziewczyny były zachwycone i rozbawione. A przecież to było celem tego przedsięwzięcia, czyż nie?
Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1165