Mistrzostwa Szkoły w piłce nożnej wracają na boisko!
Data: 02-03-2011 o godz. 20:49:05
Temat: Sport         Drugiego marca rozegrano pierwszy mecz finałowej fazy mistrzostw szkoły w piłce nożnej. Grali faworyci tychże rozgrywek, czyli IIIC vs. I ZSO.

         Przebieg meczu w dalszej części artykułu...


            Pierwszy mecz tych rozgrywek zapowiadał się bardzo ciekawie. IIIC wyszła w składzie: Michał Boniecki (bramkarz), Cezary Krzyżanowski, Cezary Dulewicz (obrońcy), Karol Szybiński (pomocnik), Konrad Kamiński (napastnik). Zawodnicy "zawodówki" zaczęli spotkanie w składzie: Kamil Banasiewicz (bramkarz), Damian Piotrowski i Paweł Snarski (obrońcy), Krzysztof Rzeńca (pomocnik), Marcin Koziński (napastnik).
           Potyczkę rozpoczęli zawodnicy IIIC. Grali spokojnie i co jakiś czas atakowali. Ich przeciwnicy nie postanowili się bronić, ale również przeprowadzali ataki. Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobył Marcin Koziński płaskim strzałem obok bramkarza. Trzecioklasiści stanęli jak wryci i oczywiście rzucili się do odrabiania strat. Jednak ciążyła na nich zbyt duża presja, aby spokojnie mogli strzelić bramkę. Próbowali mocnych strzałów z daleka, ale wszystkie mijały bramkę I ZSO.
          Druga połowa dużo bardziej się zaostrzyła. IIIC nadal próbowała zdemolować obronę przeciwników, ale niestety nie udawało się im. Marcin Koziński okazał się katem IIIC i dobił ich, strzelając swoją szóstą bramkę w turnieju. Trzecioklasiści nadal próbowali strzelić już kontaktowego gola i byli już bardzo blisko, ale ich strzały niestety mijały bardzo nieznacznie bramkę strzeżoną przez Kamil Banasiewicza. Mecz zakończył wspaniałą passę IIIC pięciu zwycięstw bez straty bramki. I ZSO wspaniale rozpoczęła fazę finałową wygrywając 2:0.

Klasyfikacja 10 najlepszych strzelców:

1. Konrad Kamiński – 9 bramek

2. Dominik Sobczyński – 9 bramek

3. Karol Szybiński – 7 bramek

4. Olek Socha – 7 bramek

5. Marcin Koziński – 6 bramek

6. Michał Pępkiewicz – 5 bramek

7. Łukasz Bobrowski – 5 bramek

8. Mateusz Nowocin – 4 bramki

9. Dariusz Szewczyk – 4 bramki

10. Remek Krawczyk – 3 bramki
Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1161