I etap Turnieju Bilardowego rozstrzygnięty.
Data: 11-02-2011 o godz. 17:53:03
Temat:


           Mistrzowie i wicemistrzowie klas w bilardzie wyłonieni!


           Więcej szczegółów w dalszej części artykułu...



            Do 4 lutego zostały rozstrzygnięte rozgrywki I etapu Turnieju Bilardowego.

                    
                                    Mistrzowie i wicemistrzowie klas:

 Ia
      Mistrz -        Damian Galanciak
      Wicemistrz - Damian Krzewicki

 Ib
      Mistrz-         Paweł Gierlich
      Wicemistrz - Paweł Rupiewicz

Ic
      Mistrz-          Łukasz Bobrowski
      Wicemistrz-   Dominik Sobczyński

IIa
      Mistrz-          Dariusz Szewczyk
      Wicemistrz-   Karol Kowalczyk

IIb
      Mistrz-         Remigiusz Krawczyk
      Wicemistrz-  Zbigniew Czarnecki

IIc
      Mistrz-        Karol Kepka
      Wicemistrz- Przemysław Nowak

IIIa
      Mistrz-        Karol Skorupski
      Wicemistrz- Bartłomiej Kamiński

IIIb
      Mistrz-       Damian Sitarek
      Wicemistrz-Daniel Majewski

IIIc
      Mistrz-         Cezary Krzyżanowski
      Wicemistrz - Bartosz Głowacki

W tym tygodniu odbyło się losowanie grup. Zawodnicy mają rozegrać partie do 13 maja.

                                 Grupa A

1. Bartosz Głowacki kl. III c
2. Karol Kępka kl. II c
3. Daniel Majewski kl. III b
4. Przemysław Nowak kl.II c
5. Paweł Rupiewicz  kl.I b
6. Karol Skorupski kl. III a


                                Grupa B

1. Bartłomiej Kamiński kl. III a
2. Karol Kowalczyk kl. II a
3. Remigiusz Krawczyk kl. II b
4. Cezary Krzyżanowski kl. III c
5. Damian Sitarek kl.III b
6. Dariusz Szewczyk kl. II a

                                Grupa C

1. Łukasz Bobrowski kl. I c
2. Zbigniew Czarnecki kl. II b
3. Damian Galanciak kl. I a
4. Paweł Gierlich kl. I b
5. Damian Krzewicki kl. I a
6. Dominik Sobczyński kl. I c







Artykuł jest z Zespół Szkół w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1156