Mistrzowie powiatu- wygrana naszych chłopców w Kruszewie
Data: 11-02-2011 o godz. 14:01:42

Dnia 10 lutego b.r. w Kruszewie odbyły się mistrzostwa powiatu w piłce siatkowej chłopców. Nasza reprezentacyjna drużyna po wygranej "na własnym terenie" z Nowym Miastem i Mogielnicą w pełni sił pojechała walczyć o awans do mistrzostw wojewódzkich.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej z przebiegu walki o wygraną przeczytaj dalszą część artykułu...

Rozgrywki między drużynami rozpoczęły się po krótkiej rozgrzewce każdej drużyny. O awans walczyły drużyny z Chodnowa, Kruszewa oraz Błędowa. Jako pierwsi grali reprezentanci Chynowa z gospodarzem rozgrywek-Kruszewem. Pierwszy set wygrał Chynów. Była to nieznaczna przewaga, ale okazali się lepsi. Natomiast kolejny set oraz dogrywkę wygrali gospodarze. Wynik meczu 2-1 dla Kruszewa.

Kolejny mecz rozgrywali nasi reprezentanci z Kruszewem. Mecz był bardzo zacięty, ponieważ obie drużyny są na bardzo wysokim poziomie. Nasi chłopcy pokazali gosodarzom na co ich stać i wyrali w wielkim stylu z drużyną przeciwną 2-0.

Ostatni mecz rozgrywany był między Błędowem, a Chynowem. Nasi chłopcy byli zmęczeni po rywalizacji z Kruszewem, ale dali z siebie wszystko i wygrali liczną przewagą w punktacji 2-0.

Wszystkie mecze były pełne ekscytacji, a także bardzo profesjionalnie rozegrane. Trenerem Błędowa jest p. Piotr Lange, który podczas gry dawał chłopcom cenne wskazówki oraz dodawał im otuchy.

Gratulujemy naszym reprezentantom i życzymy im wygranej w mistrzostwach wojewódzkich w równie dobrym stylu!