Zawody w siatkówkę dziewcząt
Data: 25-01-2011 o godz. 20:35:46

Dnia 24 stycznia w naszym gimnazjum odbyły się zawody w siatkówkę dziewczyn i chłopców. Jednak mój artykuł jest poświęcony wyłącznie dziewczętom.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat rozgrywek gminnych przeczytaj dalszą część artykułu.

Nasze siatkarki zaczęły rozgrzewać się po godzinie 9:00, razem z dziewczynami z Mogielnicy, które przyjechały jako pierwsze. Na twarzach było widać lekkie zdenerwowanie, lecz później wszystko doszło do normy. Chwile później pojawiła się również drużyna z Nowego Miasta. Parę minut przed rozpoczęciem rozgrywek  p. Sulima dawała dziewczętom ostatnie cenne wskazówki. O godzinie 10:10 wszystkie drużyny ustawiły się na środku hali. Pan Piotr Lange przywitał wszystkich zawodników i ogłosił rozpoczęcie zawodów.

Pierwszy mecz rozegrały dziewczyny z Błędowa i Nowego Miasta. Po moich obserwacjach nasze dziewczyny miały przewagę nad przeciwniczkami. Pokazały jak dobrze grają, dały z siebie wszystko. Starania się opłaciły, a wynikiem była wygrana. Ostateczny wynik w setach to 2:0 dla Błędowa. Drugi mecz zagrały dziewczyny z Mogielnicy i Nowego Miasta. Definitywnie przewagę miała Mogielnica, która zresztą wygrała w setach 2:0. Trzeci mecz rozegrał Błędów z Mogielnicą. Widać było po naszych dziewczynach, że są trochę zdenerwowane widząc, że walka może być bardzo zacięta. Walczyły do ostatnich sekund, niestety przegrały w setach 2:0 dla Mogielnicy.

Gratulujemy zwycięskiej drużynie, ale nadal podtrzymujemy, że dla nas nasze dziewczęta i tak są najlepsze! Życzymy kolejnych sukcesów w karierze sportowej i zapraszamy częściej.