Zawody piłki siatkowej chłopców
Data: 25-01-2011 o godz. 19:55:30
Temat: Sport


        24 stycznia br. w naszej szkole odbyły się zawody powiatowe, w których udział brały drużyny chłopców i dziewcząt ze szkół z Błędowa, Mogielnicy i Nowego Miasta nad Pilicą.

         W tym artykule są wyniki meczów rozgrywanych przez chłopców...

              Pierwszym meczem, który był rozgrywany tego dnia między chłopcami było spotkanie między Błędowem a Mogielnicą. Obie drużyny grały bardzo dobrze. Silne i celne ataki chłopców z Błędowa doprowadziły jednak do prowadzenia. Obie drużyny bardzo się starały i na ich twarzach widać było lekki stres i skupienie. Jednak chłopcom z Mogielnicy zabrakło techniki, może dlatego właśnie przegrali. Chłopcy z Nowego Miasta nad Pilicą grali na wysokim poziomie jednak to Błędów wygrał. Nasi chłopcy grali świetnie. Jest to zasługa trenera p. Piotra Lange, który przygotowywał ich do zawodów. W tym semestrze chłopcy z Błędowa ciężko i sumiennie trenowali. Moim zdaniem mogą być z siebie dumni, gdyż dali z siebie wszystko i wygrali.
 

A oto wyniki meczy:Błędów – Mogielnica

  1. 25 - 13

  2. 25 - 9Błędów – Nowe Miasto nad Pilicą

  1. 25 – 18

  2. 25 – 10Mogielnica - Nowe Miasto nad Pilicą

  1. 25 – 27

  2. 23 – 25

Naszej drużynie należą się brawa. Wygrali i teraz przechodzą do kolejnego etapu.Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1145