Świąteczny czas...
Data: 22-12-2010 o godz. 22:30:28
Temat: Uroczystości szkolne


 
     Dnia 21 grudnia br. na 6 godzinie lekcyjnej odbył się apel poświęcony Świętom Bożego Narodzenia. Były to jasełka w wykonaniu klas II i III, pod kierownictwem p.Edyty Ciaś, Marty Kalwarczyk oraz Ewy Markiewicz,które starały się jak tylko mogły, aby sprowadzić świąteczną atmosferę do naszej szkoły, ale także do serca każdego ucznia.

Jeżeli chcecie poznać przebieg tej uroczystości, przeczytajcie dalszą część artykułu...
 


               Jak w ubiegłym roku, tak i w tym zostały przedstawione jasełka z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Na 6 godzinie lekcyjnej wszyscy zebrali się w hali sportowej. Uczniowie przedstawili scenki z różnymi wydarzeniami w okresie przedświątecznym. Po zakończeniu przedstawienia chór, którego opiekunem jest p. Janusz Szarlip niepowtarzalnie zaśpiewał kolędy, m.in. "Cicha noc". 


           Następnie przedstawiciele Samorządu złożyli Panu Dyrektorowi, wszystkim nauczycielom, pracownikom obsługi oraz uczniom życzenia świąteczne. Pan Dyrektor w odpowiedzi na czyn uczniów zaprosił do symbolicznego podzielenia się opłatkiem Pana Sekretarza Gminy - p. Jacka Adamskiego oraz przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego.
           Na zakończenie Pani Wicedyrektor - Marianna Szewczyk - również życzyła nam wesołych i spokojnych Świat Bożego Narodzenia i poprosiła o bezszelestny powrót do klas, mając w pamięci to czego życzyły nam te wszystkie wspaniałe osoby.


Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1130