Przegląd Kółek Teatralnych w GOK-u
Data: 26-11-2010 o godz. 23:32:32
Temat: Publikacje


 
       24 listopada b. roku w Grójeckim Ośrodku Kultury (GOK) odbył się "Przegląd Kół Teatralnych" ze szkół naszego rejonu. Nasze gimnazjum również brało udział w tym konkursie.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat przeczytajcie dalszą część artykułu.
 
     


            "Aktorzy" z naszej szkoły występowali jako pierwsi. Jeszcze w szkole, ostatnie sekundy przed wyjazdem poświęcali próbom i wykonywali różne ćwiczenia, które miały poprawić dykcję i wymowę. Na pewno trochę się stresowali, ale po takich zawodowcach jak nasi uczniowie nic nie było widać. Przedstawienie, które przedstawiali uczniowie z Błędowa,ukazywało etapy życia człowieka. Wszystko pokazane było w sposób żartobliwy, na widowni nie było osoby, która się źle bawiła, każdy płakał ze śmiechu. Na pewno cel został osiągnięty, przedstawienie było fantastyczne. Naszą konkurencją byli uczniowie z ponadgimnazjalnej szkoły z Nowej Wsi oraz dziewczynka ze szkoły podstawowej nr 1 w Grójcu przedstawiająca "Jednoosobowy Teatr".

            Opiekunami naszych "aktorów" była p. Jadwiga Dobrosz oraz p. Grażyna Ponceleusz-Procek. Pierwsze miejsce zajęła dziewczyna ze szkoły podstawowej nr 1 w Grójcu, natomiast werdykt co do drugiego i trzeciego miejsca nie został ogłoszony. Jury stwierdziło, iż oba przedstawienia były o zupełnie innym charakterze i nie byli w stanie ogłosić wyników.

            Jesteśmy dumni z naszych znakomitych "aktorów". Dziękujemy za tak wspaniałe przeżycia, którymi znowu nas obdarowaliście! :)


Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1117