Piłki ręcznej ciąg dalszy- kolejne wygrane naszej drużyny
Data: 23-11-2010 o godz. 19:54:15
Temat: Sport


          Dnia 22 listopada tego roku podczas lekcji do naszego gimnazjum zawitały dwie drużyny piłki ręcznej chłopców. Były to drużyna z Nowego Miasta oraz Mogielnicy.

Piłka ręczna chłopców z naszego gimnazjum jest na bardzo wysokim poziomie więc jeśli chcesz dowiedzieć się czy jest on wystarczająco wysoki przeczytajcie dalszą część artykułu.


        Po przybyciu drużyn, które gościliśmy wszyscy zawodnicy przebrali się w stroje reprezentacyjne i rozpoczęli rozgrzewkę. Wszyscy dokładnie rozgrzewali mięśnie podczas gdy trenerzy losowali kolejność rozgrywek. Sędziowie zwołali wszystkich zawodników wraz z ich trenerami i ogłosili kolejność meczy.

        Jako pierwsza grała drużyna chłopców naszego gimnazjum z zawodnikami z Mogielnicy. Początek meczu pokazał, że chłopcy z Błędowa mają wiele lepszą taktykę gry. Mecz zakończył się wygraną Błędowianki 13:1.
        Drugi mecz rozgrywał się pomiędzy Nowym Miastem a Błędowem. Podczas tego spotkania nasi chłopcy mieli więcej problemu z utrzymaniem dużej przewagi nad przeciwnikami. Mecz był bardzo zacięty, ale i tak wygrał Błędów z wynikiem 15:10.
        Trzeci mecz rozgrywał się pomiędzy drużynami przyjezdnymi. Walczyli oni o II i III miejsce, ponieważ nasi reprezentanci wygrali oba mecze, co dało im miejsce I. W tym meczu chłopcy z Mogielnicy podnieśli poprzeczkę trochę wyżej ale i tak nie dało im to zwycięstwa. Wynik spotkania 12:10- wygrana Nowego Miasta.
Po rozegraniu wszystkich meczy nastąpiło ogłoszenie wyników. Błędów jako drużyna wygrana pojedzie dnia 24 listopada do Jasieńca, aby walczyć o miejsce w dalszych eliminacjach.

Jesteśmy bardzo dumni z chłopców. Życzymy im dalszych sukcesów i trzymamy za nich kciuki.






Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1113