Piłka Nożna - Wygrane ZSO
Data: 17-11-2010 o godz. 19:50:46
Temat: Sport


         Dnia 17 listopada zostały rozegrane kolejna dwa mecze mistrzostwa szkoły w piłce nożnej. Grały klasy II ZSO vs. IA oraz IIIA vs. I ZSO.

          Szczegóły w dalszej części artykułu...

          Pierwszy mecz został rozegrany miedzy klasami IA i II ZSO. Klasa IA wyszła w składzie: Dominik Jeżewski (bramkarz), Kamil Błoński i Kamil Szymański (obrońcy), Damian Galanciak (pomocnik) i Łukasz Łączek w "napadzie". Klasa II ZSO rozegrała mecz w składzie: Kamil Lechański (bramkarz), Jerzy Gwardjak, Damian Wojtecki (obrońcy), Rafał Głowacki (pomocnik), Sylwester Wójcik (napastnik). Spotkanie było wyrównane. W pierwszej do siatki trafił Damian Galanciak i wynikiem 1:0 dla pierwszaków zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie II ZSO „obudziła się”. Wyrównał Sylwek Wójcik (gol po rykoszecie) i rozstrzygającą bramkę zdobył Rafał Głowacki. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla klasy II ZSO

            Drugi mecz grały klasy IIIA vs. I ZSO. Trzecioklasiści wyszli w składzie: Kamil Szmulski (bramkarz), Adrian Karpiński i Bartek Kamiński (obrońcy), Karol Skorupski (pomocnik), Michał Pępkiewicz (napastnik). Zawodówka wystąpiła w składzie: Kamil Banasiewicz (bramkarz), Snarski i Damian Piotrowski (obrońcy), Krzysztof Rzeńca (pomocnik), Marcin Koziński (napastnik). Pierwsza połowa była wyrównana, ale po zamieszaniu w polu karnym do siatki IIIA trafił Marcin Koziński i było 1:0. Druga połowa nie przyniosła bramek, a I ZSO odniosła drugie zwycięstwo w tych rozgrywkach.


Klasyfikacja 10 najlepszych strzelców:

1. Konrad Kamiński – 3 bramki

2. Michał Pępkiewicz – 3 bramki

3. Dominik Sobczyński – 3 bramki

4. Rafał Głowacki – 3 bramki

5. Remek Krawczyk – 2 bramki

6. Cezary Dulewicz – 2 bramki

7. Mateusz Nowocin – 2 bramki

8. Marcin Koziński – 2 bramki

9. Krzysztof Rzeńca – 2 bramki

10. Karol Szybiński – 1 bramkaArtykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1109