Kolejne mecze mistrzostw szkoły w piłce nożnej
Data: 04-11-2010 o godz. 15:49:12

Dnia 3 listopada bieżącego roku rozegrane zostały kolejne dwa mecze mistrzostw szkoły w piłce nożnej chłopców. Grały klasy IIB vs. II ZSO oraz IIA vs. I ZSO.

Pierwszy mecz grały klasy II ZSO vs. IIB. Pierwsi wyszli w następującym składzie: Jerzy Gwardjak (bramkarz), Kamil Lechański, Damian Wojtecki (obrońcy), Rafał Głowacki (pomocnik), Sylwester Wójcik (napastnik). Klasa IIB wyszła w składzie: Michał Górecki (bramkarz), Igor Noremberg, Kamil Sobczyk (obrońcy), Remek Krawczyk (pomocnik), Paweł Pariaszewski (napastnik). Mecz zaczął się wspaniale dla młodszych. Piękną asystę Pawła, Remek zamienia, strzałem po ''długim rogu'', na bramkę. Uczniowie klasy ogrodniczej zaraz odpowiedzieli bramką z rzutu rożnego. Paweł z IIB rozpoczynając od środka podał do Remka, a ten po silnym i niezwykle precyzyjnym uderzeniu zza połowy (w piłkarskie ''okienko''), pokonuje bramkarza. W niedługim czasie genialnym zagraniem z autu do Pawła, popisał się Igor. Piłka spadła Pawłowi prosto na głowę i wpadła do bramki. Było już 3:1. Klasa IIB przeszła do defensywy. Uczniowie ”ogrodniczej” ruszyli do ataku! Rafałowi Głowackiemu udało się zdobyć jeszcze jedną bramkę, ale do końca pozostawały już tylko sekundy. Koniec! IIB Odnosi zwycięstwo! Remek zakończył spotkanie z dwoma bramkami na koncie, Paweł z jedną, a Rafał z dwoma.

Drugi mecz rozegrany został pomiędzy klasami IIA vs. I ZSO. IIA wyszła w składzie: Mateusz Niewolski (bramkarz), Łukasz Szczygieł i Artur Jeżewski (obrońcy, Artur zmieniał się z Dawidem Kwiatkowskim), Przemysław Gusz (pomocnik), Konrad Banasiewicz (napastnik). I ZSO rozegrała mecz w składzie: Kamil Banasiewicz (bramkarz), Snarski i Ziółkowski (obrońcy), Krzysztof Rzeńca (pomocnik), Marcin Koziński (napastnik). Pierwsza połowa była bardzo wyrównana I ZSO wygrywała 1:0 po bramce Marcina Kozińskiego. W drugiej odsłonie meczu IIA straciła jeszcze dwie bramki, które zdobył Krzysztof Rzeńca. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla klasy I szkoły ogrodniczej.