Piłka nożna dziewcząt: Wilków pokonany!
Data: 06-10-2010 o godz. 19:11:08
Temat: Sport


         Dnia 06.10.2010r. o godzinie 11.00 na stadionie "Orlik" w Lipiu odbył się mecz piłki nożnej dziewcząt między drużyną z Błędowa, a drużyną z Wilkowa. Mimo niskiej temperatury powietrza temperatura na boisku sięgała zenitu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak przebiegał mecz przeczytaj dalszą część artykułu.


         Drużyna z naszej szkoły jak i drużyna z Wilkowa były bardzo zdeterminowane, obie miały wielkie szanse na wygraną, a jednak to dziewczęta z Błędowa wygrały. Mecz trwał 30 minut. Pierwsza połowa meczu przebiegała spokojniej dla naszej drużyny, gdyż dziewczęta zdobyły dwa gole podczas gdy drużyna z Wilkowa nie mogła przedrzeć się przez naszą obronę. W drugiej połowie meczu los już nie był tak bardzo nam przychylny, ponieważ strzeliłyśmy tylko jeden gol natomiast dziewczęta z Wilkowa dwa gole, jednak to my wygrałyśmy dzięki naszym umiejętnościom, talentowi i sprytowi.

          Wygrana naszych dziewcząt nie byłaby możliwa gdyby nie nasz wspaniały pan trener Stanisław Bilski, który czuwał nad treningami naszej reprezentacji i dopingował ją podczas meczu. A oto nasza reprezentacja:

Klaudia Wysocka kl. II- 2 gole
Wiktoria Podsiadło kl. II-1 gol
Kołacz Paulina kl. II
Dębniak Marta kl. II
Banasiewicz Katarzyna kl. II
Szczygieł Agata kl. II
Adamowicz Joanna kl. III
Goc Weronika kl.III
Kępka Wiktoria kl. III
Weronika Amster kl. I

       W trakcie rozgrzewki na stadionie w Lipiu drużyny dowiedziały się, że szkoła z Mogielnicy nie ma wystarczającej liczby dziewcząt, aby móc wystawić drużynę do kolejnego meczu. W związku z tym wygrana drużyna przechodziła automatycznie do rozgrywek w Chynowie.

Serdecznie gratulujemy naszym reprezentantkom i życzymy im powodzenia w Chynowie.


Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1084