Powiatowe Biegi Przełajowe w Nowym Mieście
Data: 04-10-2010 o godz. 16:46:13
Temat: Sport


 
    
      Dnia 2 października b. roku w Nowym Mieście odbyły się Powiatowe Biegi Przełajowe Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych. Organizatorem tego wydarzenia był Szkolny Związek Sportowy w Nowym Mieście.

Więcej na temat zawodów w dalszej części artykułu... 


          Jak co roku nasza szkoła wystartowała w zawodach w dość mocnym składzie. Na miejscu zobaczyliśmy wielu młodych sportowców oczekujących na rozpoczęcie. Biegi zaczęły się około godziny 9.30. Na samym początku startowały szkoły podstawowe, a następnie zgodnie z hierarchią wiekową szkoły gimnazjalne. A oto wyniki naszych sportowców:

dziewczęta:
Klaudia Szymańska kl.1 - 2 miejsce
Paulina Kołacz kl.2 -1 miejsce
Marta Krawczyk kl.3 -2 miejsce
Agnieszka Lasota kl.3

chłopcy:
Dominik Sobczyński kl.1 -2 miejsce
Damian Galanciak kl.1- 3 miejsce
Socha Michał kl.3
Daniel Majewski kl.3 -3 miejsce

         Wszyscy uczestnicy tego wydarzenia byli bardzo zmotywowani do zajmowania jak najwyższych miejsc, ponieważ były to eliminacje do biegów międzypowiatowych w Jedlińsku. Warunki atmosferyczne tego dnia były bardzo niesprzyjające dla biegaczy, mimo to Publiczne Gimnazjum z Błędowa wróciło z Nowego Miasta z wieloma medalami i dyplomami. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w sporcie.Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1078