Zakończenie kursu językowego dla trzecioklasistów
Data: 18-06-2010 o godz. 20:05:38
Temat: Nauka


 
    
      Dnia 18 czerwca 2010 roku o godzinie 17 w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie kursu języka angielskiego zorganizowanego dla trzecioklasistów naszego gimnazjum. Uczniowie, by zaprezentować umiejętności zdobyte podczas zajęć, przedstawili występ pod tytułem „Cindarella”...


Uczniowie mogli wziąć udział w bezpłatnym kursie dzięki projektowi „Język angielski – szansa na lepszy start edukacyjny uczniów gimnazjum w Błędowie” finansowanemu z Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt ten trwał od początku tego roku. Uczniowie zdobyli nie tylko nowe doświadczenia związane z nauką języka angielskiego, ale również lepiej przygotowali się do egzaminu gimnazjalnego i nauczyli się lepiej operować tym językiem. Dowodem tego było przedstawienie, które przygotowali uczestnicy kursu dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Wszyscy byli pod wrażeniem tego, jak sprawnie i z humorem aktorzy prowadzili dialogi. Po przedstawieniu odbyło się wręczenie dyplomów i nagród dla uczestników oraz poczęstunek.

Podziękowania należą się gminie Błędów, dyrekcji gimnazjum i Ochotniczej Straży Pożarnej w Błędowie, dzięki której uczniowie mieli możliwość uczestnictwa w projekcie oraz lektorom, którzy poświęcili dla nas swój czas.
Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1058