Coca Cola CUP
Data: 20-05-2010 o godz. 20:23:03
Temat: Sport


     Dnia 20.05.2010r. o godz. 8:00 nasi piłkarze wyjechali z Błędowa do Białobrzegów, żeby walczyć w II etapie rudy eliminacyjnej. Na miejsce drużyna dojechała około godz. 9:30.
W rozgrywkach brały udział drużyny:
1. Gimnazjum  w Klwowie
2. Gimnazjum nr.2 w Kozienicach
3. Gimnazjum w Błędowie
4. Gimnazjum w Białobrzegach


     Pierwszymi rywalami było gimnazjum w Białobrzegach. Mecz był bardzo zacięty pierwszą bramkę dla Błędowa zdobył Radek Wojciechowski, potem drużyna z Białobrzeg nie wykorzystała rzutu karnego i akurat w tym meczu sprawdziło się piłkarskie porzekadło "nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić" , bo wtedy Artur Dębowski trafił do siatki przeciwnika. Mecz zakończył się wygraną 2:0 dla Błędowa.
     Drugi mecz był meczem o wszystko, nasi chłopcy grali z drużyną z Kozienic. Ale zmotywowani słowami trenera " Nie przyjechaliśmy tu na wycieczkę" rozgromili Kozienice 7:2 strzelcami w ty meczu byli: 3 bramki Szewczyk Krystian, 2 Radek Wojciechowski, Marcin Koziński i Artur Dębowski.
Teraz drużynie z Błędowa wystarczył remis z Klwowem i tak się stało. Opanowanie i wyszkolenie piłkarskie jakie posiadają nasi piłkarze dało wygraną w tym turnieju. Mecz z Klwowem zakończył się remisem 2:2 strzelcami byli Krystian Szewczyk i Mateusz Nowocin. Wygrana dała awans do kolejnej rundy, która się odbędzie 28 maja w Warszawie.
 
Oto lista najlepszych:
1.Dulewicz Cezary 2c
2.Szewczyk Krystian 3b
3.Nowocin Mateusz 2b
4.Szybiński Karol 2c
5.Wojciechowski Radek 3c
6.Dębowski Artur 3c
7.Noga Mateusz 3a
8.Marcin Koźiński 3a
9.Krzyżanowski Cezary 2c
10.Konrad Kamiński 2c
Trener : Stanisław Bilski


Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1040