Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie

ul. Stary Rynek 9; 05-620 Błędów
tel: 486680356; bledow@home.pl
Szukaj
Temat
  Zarejestruj się Home  ·  Tematy  ·  Pliki  ·  Twoje konto  ·  Wyślij artykuł  ·  Top 10  
Menu
· Strona główna
· Archiwum artykułów
· Blogi
· Ciekawe strony
· Encyclopedia
· FAQ
· Forum
· Galeria
· Kontakt
· Pliki
· Poleć znajomym
· Statystyki
· Wyślij artykuł
· Zarządzanie kontem

Zawartość
·nasza szkoła
·świetlica szkolna
·Biblioteka i czytelnia
·plan lekcji
·samorząd uczniowski
·klasy
·nauczyciele
·pedagog
·psycholog
·dydaktyka
·absolwenci
·informator trzecioklasisty

Logowanie
Witaj, Anonymous
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: oralifowy
Nowe dzisiaj: 10
Nowe wczoraj: 14
Wszystkie: 4277

Na stronie:
Gości: 403
Użytkowników: 2
Razem: 405

Teraz online:
01: upivywe
02: oralifowy

Grupy eliminacyjne do Euro 2012
Wysłano dnia 07-02-2010 o godz. 17:55:00 przez admin

Sport Martaaa14 napisał "     Dnia 7 lutego 2010 roku w Sali Kongresowej PKiN o godzinie 12:00 odbyło sie losowanie grup eliminacyjnych do Euro 2012. Na owe spotkanie przybył Michel Platini -  przewodniczący UEFA. W losowaniu wzięło 51 drużyn z czego zostało wylosowane dziewięć grup ( sześć z nich po sześć drużyn oraz trzy po pięć)...

Polska i Ukraina jako gospodarze turnieju Euro 2012 mają zagwarantowany awans. Do mistrzostw awansują bezpośrednio zwycięzcy oraz jeden zespół z drugiego miejsca z najlepszym dorobkiem.  Pozostałych osiem drużyn sklasyfikowanych na drugich pozycjach w grupach utworzą cztery pary barażowe. Zwycięzcy dwumeczu znajdą sie w  finałowym turnieju.


Oto grupy eliminacyjne:

Grupa A:                            Grupa B:                             Grupa C:

1.Niemcy                          1.Rosja                                1.Włochy

2.Turcja                            2.Słowacja                           2.Serbia

3.Austria                     3.Irlandia                      3.Irlandia Pół.

4.Kazachstan                  4.Armenia                            4.Estonia 

5.Belgia                     5.Macedonia                   5.Słowenia

6.Azejbejdżan             6.Andora                       6.Wyspy Owcze


Grupa D:                           Grupa E:                              Grupa F:

1.Francja                         1.Holandia                         1.Chorwacja

2.Rumunia                    2.Szwecja                             2.Grecja

3.BiH                                 3.Finlandia                          3.Izrael

4.Białoruś                        4.Węgry                                4.Łotwa

5.Albania                         5.Mołdawia                          5.Gruzja

6.Luksemburg                6.San Marino                       6.Malta


Grupa G:                          Grupa H:                                 Grupa I:

1.Anglia                          1.Portugalia                           1.Hiszpania

2.Szwajcaria                   2.Dania                                   2.Czechy

3.Bułgaria                      3.Norwegia                            3.Szkocja

4.Walia                          4.Cypr                                      4.Litwa

5.Czarnogóra               5.Islandia                               5.Liechtestein

Rozgrywki eliminacyjne rozpoczną sie we wrześniu tego roku i potrwają do listopada 2011 roku.

"

 
Pokrewne linki
· Więcej o Sport
· Napisane przez admin


Najczęściej czytany artykuł o Sport:
Gminne zawody w piłce nożnej dziewcząt


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.

Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować

 


 

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.