Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie

ul. Stary Rynek 9; 05-620 Błędów
tel: 486680356; bledow@home.pl
Szukaj
Temat
  Zarejestruj się Home  ·  Tematy  ·  Pliki  ·  Twoje konto  ·  Wyślij artykuł  ·  Top 10  
Menu
· Strona główna
· Archiwum artykułów
· Blogi
· Ciekawe strony
· Encyclopedia
· FAQ
· Forum
· Galeria
· Kontakt
· Pliki
· Poleć znajomym
· Statystyki
· Wyślij artykuł
· Zarządzanie kontem

Zawartość
·nasza szkoła
·świetlica szkolna
·Biblioteka i czytelnia
·plan lekcji
·samorząd uczniowski
·klasy
·nauczyciele
·pedagog
·psycholog
·dydaktyka
·absolwenci
·informator trzecioklasisty

Logowanie
Witaj, Anonymous
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: ipiwomo
Nowe dzisiaj: 13
Nowe wczoraj: 21
Wszystkie: 4325

Na stronie:
Gości: 445
Użytkowników: 3
Razem: 448

Teraz online:
01: ipiwomo
02: ufybu
03: yduzijy

Szkolny Turniej Bilardowy
Wysłano dnia 16-02-2009 o godz. 19:13:43 przez adrianka_00

Kultura Ewelina1 napisał "
Od 1 grudnia w świetlicy szkolnej rozgrywany jest turniej bilardowy. 11 grudnia zakończył się I etap rozgrywek, w którym zostali wyłonieni mistrzowie i wicemistrzowie klas. 
Jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej na ten temat, przeczytajcie ten artykuł.


  Klasa I b :
- Andrzej Stępniak - mistrz klasy
  Klasa I c :
- Dulewicz Cezary - mistrz klasy
- Konrad Kamiński - wicemistrz klasy
  Klasa II a :
- Jakubczak Anna - mistrzyni klasy
- Noga Mateusz - wicemistrz klasy
  Klasa II b :
- Dudek Sebastian - mistrz klasy
  Klasa II c :
- Dębowski Artur - mistrz klasy
- Skarzyńska Magdalena - wicemistrzyni klasy
  Klasa III a :
- Pawlak Konrad - mistrz
- Szewczyk Krzysztof - wicemistrz klasy
  Klasa III b :
- Raczyński Krzysztof - mistrz klasy
- Feller Dariusz - wicemistrz klasy
  Klasa III c :
- Dudek Krystian - mistrz klasy
- Dulewicz Hubert - wicemistrz klasy
  Klasa III d :
- Padzik Damian - mistrz klasy
- Legucki Mariusz - wicemistrz klasy

W klasie I b i II b nie zostali uwzględnieni wicemistrzowie ze względu na małą liczbę uczestników.
W czwartek 12 lutego uczestnicy w drodze losowania zostali przydzieleni do następujących grup.

Grupa A :
- Dudek Sebastian (II b)
- Noga Mateusz (II a)
- Padzik Damian (III d)
- Pawlak Konrad (III a)
Grupa B :
- Kamiński Konrad (I c)
- Legucki Mariusz (III d)
-Skarzyńska Magdalena (II c)
- Stępniak Andrzej (I b)
Grupa C :
- Dudek Krystian (III c)
- Dulewicz Hubert (III c)
- Raczyński Krzysztof (III b)
- Szewczyk Krzysztof (III a)
Grupa D :
- Dębowski Artur (II c)
- Dulewicz Cezary (I c)
- Feller Dariusz (III b)
- Jakubczak Anna (II a)

Wszystkie mecze w II etapie muszą zostać rozegrane do 15 maja.
Życzę wszystkim uczestnikom powodzenia!
"

 
Pokrewne linki
· Więcej o Kultura
· Napisane przez adrianka_00


Najczęściej czytany artykuł o Kultura:
„Alfabet Chińskich złotych myśli”


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 5
Głosów: 1


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.

Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować

 


 

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.