02: iqybepo

3A wraca do gry! 3A 3-0 2C
Wysłano dnia 14-02-2009 o godz. 22:14:42 przez Wiolka

Sport Dawid napisał "
  Dnia 12.02 (tj. czwartek) odbył się kolejny mecz w Mistrzostwach Szkoły w Piłce Nożnej Chłopców. Klasa 3A po zeszłotygodniowej porażce zmotywowana, przystąpiła do tego pojedynku. Zawodnicy z 2C również liczyli na zwycięstwo. Zapowiadał się zacięty mecz....

Mecz rozpoczął się ok. godz. 13:50. Sędziował p.Stanisław Bilski. Pierwsze minuty były bardzo wyrównane. Ataki obydwu drużyn kończyły sie na formacji defensywnej przeciwnika. Aż w końcu Dawid Królikowski przyjął piłkę na połowie klasy 2C, odwrócił się w kierunku bramki i precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza A.Stępniaka. Od tej chwili chłopcy z 2C nie mogli się pozbierać i co chwilę, któryś z nich lądował na ławce kar. Zamieszanie po jednym z fauli wykorzystał Piotr Górski, który otrzymał podanie od Królika i zdobył bramkę dla klasy 3A.
  Druga połowa była już spokojniejsza. 2C starała sie zdobyć kontaktową bramkę i była blisko.
D.Królikowski, który wziął na siebie ciężar rozgrywania piłki stracił futbolówkę przed własną bramką. Piłkę przejął R.Wojciechowski, minął bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki... i wtedy wspaniałym wślizgiem popisał się Arkadiusz Pietrzak, zdołał on uratować klasę 3A przed utratą bramki i wybił piłkę. Do wybitej piłki dopadł Królik, przedarł się prawym skrzydłem i zdobył pięknego gola. Bramkarz był bez szans.
Chwilę później p.Bilski zakończył spotkanie. Wynik 3:0 dla 3A. Kwestia mistrzostwa rozstrzygnie się w przyszły czwartek (19.02.09r.) Wszystkich serdecznie zapraszamy do kibicowania swoim ulubieńcom!!!