Zespół Szkół w Błędowie
ul. Stary Rynek 9; 05-620 Błędów
tel: 486680356; bledow@home.pl
Szukaj
Temat
  Zarejestruj się Home  ·  Tematy  ·  Pliki  ·  Twoje konto  ·  Wyślij artykuł  ·  Top 10  
Menu
· Strona główna
· Archiwum artykułów
· Blogi
· Ciekawe strony
· Encyclopedia
· FAQ
· Forum
· Galeria
· Kontakt
· Pliki
· Poleć znajomym
· Statystyki
· Wyślij artykuł
· Zarządzanie kontem

Zawartość
·nasza szkoła
·świetlica szkolna
·Biblioteka i czytelnia
·plan lekcji
·samorząd uczniowski
·klasy
·nauczyciele
·pedagog
·psycholog
·dydaktyka
·absolwenci
·informator trzecioklasisty

Logowanie
Witaj, Anonymous
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: iryticad
Nowe dzisiaj: 1
Nowe wczoraj: 8
Wszystkie: 3549

Na stronie:
Gości: 363
Użytkowników: 0
Razem: 363

gazetka: Sport w naszej szkole w 1 semestrze
Wysłano dnia 02-02-2005 o godz. 20:50:14 przez admin

Sport Anonymous napisał "Od kilku tygodni zajmujemy się zamieszczaniem wydarzeń sportowych na stronie Internetowej. Nasz adres pojawił się niedawno, gdyż na początku roku szkolnego nie miałyśmy możliwości umieszczania żadnych artykułów, ale to się na szczęście zmieniło!!! Chciałybyśmy przedstawić informacje dotyczące sportu szkolnego w pierwszym semestrze...

2.10.2004r. w Nowym Mieście odbyły się indywidualne Powiatowe Biegi Przełajowe Szkół Gimnazjalnych.
Do zawodów między powiatowych zakwalifikowały się następujące osoby:

Dziewczęta - rocznik 1991

1 Pietrzak Ilona 1a - 6 miejsce
2 Dobrosz Małgorzata 1a - 8 miejsce
3 Wasilewska Milena 1b - 11 miejsce
4 Plaskota Anita 1c - 12 miejsce

Rocznik 1990

1 Sujkowska Ewa 2a - 4 miejsce
2 Karpińska Anna 2c - 5 miejsce

Rocznik 1989

1 Pietrzak Edyta 3b - 5 miejsce
2 Modelewska Anna 3c - 7 miejsce

Chłopcy - rocznik 1991

1 Krawczyk Mateusz 1c - 5 miejsce
2 Mikołajewski Jarosław 1b - 9 miejsce
3 Skwarek Mateusz 1c - 10 miejsce
4 Kołociński Dominik 1c - 11 miejsce
5 Wróblecki Michał 1a - 12 miejsce

Rocznik 1990

1 Górski Mateusz 2a - 1 miejsce
2 Mamiński Mariusz 2a - 8 miejsce

Rocznik 1989

1 Noga Piotr 3c - 3 miejsce
2 Strulak Robert 3a - 4 miejsce
3 Goc Damian 3a - 5 miejsce
4 Szczygieł Dominik 3c - 7 miejsce
5 Krawczyk Karol 3b - 10 miejsce

Uczniowie ci w wiosnę będą reprezentowali szkołę i powiat grójecki na zawodach między powiatowych w Jedlińsku.

4.10.2004r. w Pacynie odbyły się 24 Biegi im. Janusza Kusocińskiego. Dziewczęta biegły na 1200m. a chłopcy na 1700m.

Naszą szkołę i powiat grójecki reprezentowali:

Dziewczęta - rocznik 1989
1 Pietrzak Edyta 3b
2 Modelewska Anna 3c
Rocznik 1990

1 Karpińska Anna 2c

Rocznik 1991

1 Pietrzak Ilona 1c
2 Dobrosz Małgorzata 1a
3 Wasilewska Milena 1b
4 Plaskota Anita 1c
5 Sitarek Malwina 1c

Chłopcy - rocznik 1989

1 Noga Piotr 3c - 4 miejsce
2 Strulak Robert 3a - 7 miejsce
3 Goc Damiana 3a - 12 miejsce
4 Szczygieł Dominik 3c
5 Krawczyk Karol 3b

Rocznik 1990

1Górski Mateusz 2a
2 Mamiński Mariusz 2a

Rocznik 1991

1 Mikołajewski Jarosław 1b
2 Skwarek Mateusz 1c
3 Wróblewski Michał 1a

Gośćmi imprezy byli: były selekcjoner kadry narodowej piłki nożnej - pan Jerzy Engel i srebrna medalistka w judo z Atlanty - pani Aneta Szczepańska.

7.10.2004 roku w Jeziorze odbyły się Drugie Biegi Przełajowe im. Tadeusza Małeckiego.
Celem imprezy było:
1. Popularyzacja biegania.
2. Uczniowie drugiej rocznicy śmierci Tadeusza Małeckiego zasłużonego dla gminy Pniewy i powiatu grójeckiego nauczyciela wychowania fizycznego, organizator życia społecznego dzieci i młodzieży.

Z naszej szkoły brało udział 26 osób.

Dziewczęta - Rocznik 1991
1 Dobrosz Małgorzata 1a - 3 miejsce
2 Pietrzak Ilona 1a - 4 miejsce
3 Plaskota Anita 1c - 6 miejsce

Rocznik 1990
1 Sujkowska Ewa 2a - 5 miejsce
2 Wiechowska Barbara 2b - 7 miejsce
3 Długowska Marita 2a - 10 miejsce

Rocznik 1989
1 Pietrzak Edyta 3b - 4 miejsce
2 Modelewska Anna 3c - 5 miejsce

Chłopcy - Rocznik 1991
1 Królikowski Kamil 1c - 1 miejsce
2 Krawczyk Mateusz 1c - 3 miejsce
3 Bibrowski Rafał 1b - 5 miejsce
4 Przybycin Łukasz 1c - 7 miejsce
5 Mikołajewski Jarosław 1b - 8 miejsce
6 Bajerski Krzysztof 1a - 9 miejsce

Rocznik 1990
1 Górski Mateusz 2a - 3 miejsce
2 Mamiński Mariusz 2a - 6 miejsce
3 Gozdek Krzysztof 2b - 8 miejsce
4 Otulak Damian 2a - 10 miejsce

Rocznik 1989
1 Noga Piotr 3c - 4 miejsce
2 Goc Damian 3a - 6 miejsce
3 Szczygieł Dominik 3c - 7 miejsce

Powyżej 10 miejsca zajęli:
Karpińska Anna 2c, Skwarek Mateusz 1c, Kołacinski Dominik 1c, Wróblewski Michał 1a, Pępkiewicz Kamil 1c.

9.10.2004r. w Nowym Mieście odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi przełajowe 10x800m dziewcząt i 10x1000m chłopców.

Reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły zajęła III miejsce.
Skład drużyny:
Anna Karpińska - kl. 2c
Anna Modelewska - kl. 3c
Kamila Gawot - kl. 3b
Edyta Pietrzak - kl. 3b
Barbara Wiechowska - kl. 2b
Karolina Wojtecka - kl. 3d
Ewa Sujkowska - kl. 2a
Ilona Pietrzak - kl. 1a
Marita Długowska - kl. 2a
Małgorzata Dobrosz - kl. 1a

Reprezentacja chłopców z naszej szkoły zajęła 1miejce
Skład drużyny:
Robert Strulak - kl. 3a
Damian Goc - kl. 3a
Artur Gniadzik - kl. 3a
Mateusz Górski - kl. 2a
Karol Krawczyk - kl. 3b
Daniel Zaradkiewicz - kl. 3b
Dominik Górecki - kl. 3b
Mariusz Mamiński - kl. 2a
Dominik Szczygieł - kl. 3c
Piotr Noga - kl. 3c
Rezerwowi:
Piotr Siedlecki - kl. 3b
Kamil Pępkiewicz -kl. 3b

16.10.2004r. w Jedlińsku odbyły się między powiatowa sztafetowe biegi przełajowe 10x1000 m chłopców.
Powiat grójecki reprezentowała drużyna chłopców z naszej szkoły (skład jak na zawodach powiatowych w Nowym Mieście). Zajęli 5 miejsce.


Od dziś zapewniamy, że będziemy umieszczać informacje na bieżąco. Gorąco zapraszamy do częstego odwiedzania naszej strony Internetowej.

Serdecznie zapraszamy!!!
Uczennice kl. 2a"

 
Pokrewne linki
· Więcej o Sport
· Napisane przez admin


Najczęściej czytany artykuł o Sport:
Gminne zawody w piłce nożnej dziewcząt


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 2.5
Głosów: 4


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.

Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować

 


 

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.