01: equgyj

Zawody siatkarskie
Wysłano dnia 26-02-2016 o godz. 04:05:48 przez roxii7623

Sport Anonymous napisał "

24 lutego 2016 r. o godz. 9:00 pod opieką p. Karoliny Sulimy i p. Piotra Lange wyruszyliśmy  na rozgrywki siatkarskie w Mogielnicy.

Dziewczęta i chłopcy rozegrali dwa mecze z drużyną gospodarzy i Nowym Miastem.

Po krótkiej rozgrzewce rozpoczął się pierwszy pojedynek dziewcząt z Nowego Miasta i Mogielnicy. Dziewczęta z Mogielnicy wygrały obydwa sety z dużą przewagą punktową. Kolejny mecz grały dziewczęta z naszej szkoły i ze Szkoły w Nowym Mieście. Pierwszy set niestety nie poszedł za dobrze, ponieważ przegraliśmy 22:25, ale drugi za to był wygrany 25:12. W dogrywce okazało się, że nasza drużyna jest o wiele lepsza (15-8). Trzeci i ostatni mecz zagrał Błędów z Mogielnicą. Walka była zacięta... żadna z drużyn nie dawała za wygraną i zacięcie walczyła. Mimo wszelkich starań naszych siatkarek mecz zakończył się wygraną dla gospodarzy. W pierwszym secie 18:25, a w drugim 20:25. Dziewczęta z naszego gimnazjum zajęły II miejsce.

10. Roksana Rupiewicz

W między czasie nasi chłopcy grali pierwszy mecz z Mogielnicą. Na początku były małe trudności, ale nie poddali się i walczyli do końca. Pierwszy set wygrali 25:15, a drugi 25:22. Od razu po krótkiej rozgrzewce chłopcy zaczęli kolejny mecz, ale tym razem z Nowym Miastem. Żadna z drużyn nie poddawała się i grała do końca, ale chłopcy z naszej szkoły okazali się o wiele lepsi. Rozgromili przeciwników na łopatki. Wynik pierwszego setu wynosił 25:14, a drugiego 25:17.