Razem: 348

Zawody w tenisie stołowym dziewcząt
Wysłano dnia 15-03-2014 o godz. 20:48:47 przez roxii7623

Sport Susanne napisał "
       11 marca 2014 r. drużyna dziewcząt z naszego gimnazjum reprezentowała gminę Błędów na powiatowych zawodach w tenisie stołowym, które odbyły się w Mogielnicy...

Na miejsce dotarłyśmy około godziny 9:00. Kilka minut rozgrzewki i czas zaczynać. Sześć zespołów zostało przydzielonych do dwóch grup. My musiałyśmy zagrać z drużynami z Nowego Miasta i Dębnowoli. Pierwszy mecz: PG Błędów kontra PG Nowe Miasto. Pomimo problemów na początku pojedynku, udało się wygrać 3:1. Chwila przerwy i kolejne starcie. Tym razem - PG Dębnowola. To spotkanie nie należało do najprostszych - w wielu przypadkach trzeba było liczyć na błąd przeciwnika. Stres robił swoje. Mecz zakończył się wynikiem 3:2. Dwoma punktami wślizgnęłyśmy się do półfinału. Tam czekał już Belsk Duży. Niestety, serwis jednej z zawodniczek okazał się dla nas nie do przyjęcia. Pomimo walki, przegrałyśmy 3:2. Został już tylko mecz o trzecie miejsce. Znowu z zespołem z Dębnowoli. Byłyśmy bardzo zmęczone, ale nie poddałyśmy się. Dzięki umiejętnościom, a także szczęściu wygrałyśmy 3:1. Szczęśliwe, odebrałyśmy puchar, dyplom i medale. Naszą szkołę reprezentowały:
- Izabela Pietrzak
- Aleksandra Podsiadła
- Zuzanna Wojtczak.
Trenerem był p. Stanisław Bilski.
   Wyczerpane, ale zadowolone z wyniku wróciłyśmy do szkoły. Może za rok będzie lepiej... :)